"Tottenham" pasismagino su "Stoke City", "Leicester" rezultatyvioje kovoje įveikė "Newcastle" (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį vakare sužaistos dar šešerios 16-ojo turo rungtynės.

Į pergalių kelią po keturių nesėkmingų pasirodymų grįžo Londono "Tottenham" klubas. Mauricio Pochettino auklėtiniai rezultatu 5-1 sudaužė "Stoke City".

Pirmajame kėlinyje buvo pelnytas tik vienas įvartis ir jį į savus vartus pasiekė Ryanas Shawcrossas. Antrajame kėlinyje "Spurs" įjungė aukštesnę pavarą: dublį pasiekė Harry Kane'as ir dar po vieną įvartį pridėjo Heungas-Minas Sonas bei Christianas Eriksenas.

"Tottenham" bent trumpam pakilo į penktąją poziciją, iš kurios išstūmė Londono "Arsenal".

Dar kitoje akistatoje "Crystal Palace" nepasiekė dramatiškos pergalės prieš "Bournemouth". Pastarieji įsiveržė į priekį, tačiau kėlinio pabaigoje Londono komanda pasiekė du įvarčius ir pirmavo rezultatu 2-1. Vis dėlto dar iki to pačio kėlinio pabaigos Defoe pasiekė savo dublį ir rezultatas tapo 2-2.

Per likusį laiką ''Crystal Palace" spaudė savo varžovus ir per pridėtą teisėjo laiką galėjo išplėšti pergalę, tačiau Christianas Benteke nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

Kitoje dvikovoje "Watford" buvo priverstas pripažinti "Burnley" pranašumą, o "Huddersfield" ir "Swansea" pranoko savo varžovus.

Paskutinėse vakaro rungtynėse "Leicester" po rezultatyvios kovos palaužė "Newcastle". "Lapės" rezultatu 3-2 nugalėjo varžovus, o į pergalę jas vedė Riaydas Mahrezas ir Demarai Gray'us. Pergalingą įvartį "Leicester" ekipai pelnė varžovų puolėjas, pasižymėjęs į savus vartus.

"Tottenham" 5 - 1 "Stoke"
21' [1 - 0] R. Shawcross (į savus vartus)
53' [2 - 0] H-M. Son
54' [3 - 0] H. Kane
65' [4 - 0] H. Kane
74' [5 - 0] C. Eriksen
80' [5 - 1] R. Shawcross

"Burnley" 1 - 0 "Watford"
45' [1 - 0] S. Arfield
39' M. Zeegelaar ("Watford") pašalintas iš aikštės

"Crystal Palace" 2 - 2 "Bournemouth"
10' [0 - 1] J. Defoe
41' [1 - 1] L. Milivojevič (11 m. baudinys)
44' [2 - 1] S. Dann
45+3' [2 - 2] J. Defoe
90+3' C. Benteke ("Crystal Palace") nerealizavo 11 m. baudinio

"Huddersfield" 2 - 0 "Brighton"
12' [1 - 0] S. Mounie
43' [2 - 0] S. Mounie

"Swansea" 1 - 0 "West Brom"
81' [1 - 0] W. Bony

"Newcastle" 2 - 3 "Leicester"
4' [1 - 0] Joselu
20' [1 - 1] R. Mahrez
60' [1 - 2] D. Gray
73' [2 - 2] D. Gayle
86' [2 - 3] A. Perez (į savus vartus)