"Tottenham" pergalingai debiutavo naujajame stadione, "Man City" ir "Chelsea" taip pat įsirašė tris taškus

Anglijos "Premier" lygoje trečiadienį vakare įvyko trejos rungtynės iš skirtingų trijų turų.

Pergalingai savo naujajame stadione debiutavo Londono "Tottenham" komanda. Mauricio Pochettino auklėtiniai savo tvirtovėje rezultatu 2:0 pranoko "Crystal Palace" ir nutraukė penkių nelaimėtų rungtynių seriją.

"Spurs" ekipai rungtynės prasidėjo nelengvai – "Crystal Palace" žaidė disciplinuotai ir per pirmąsias 45 minutes nepraleido įvarčio.

55-ąją minutę "Tottenham" tvirtovėje buvo užfiksuota istorija – pirmąjį įvartį šiame stadione įmušė Heungas-Minas Sonas. Pergalę mačo pabaigoje užtvirtino Christianas Eriksenas.

"Tottenham" po pergalės grįžta į trečiąją poziciją.

Kitose rungtynėse eilinę pergalę namuose pasiekė "Manchester City", kuri įveikusi "Cardiff" grįžo į lyderio poziciją. Įvarčius nugalėtojams sumušė Kevinas De Bruyne ir Leroy'us Sane.

Dar lengvesne pergale "Stamford Bridge" stadione džiaugėsi Londono "Chelsea" komanda. Maurizio Sarri auklėtiniai rezultatu 3:0 nugalėjo "Brighton".

"Mėlynųjų" gretose taikliai smūgiavo Olivier Giroud. Edenas Hazardas bei Rubenas Loftusas-Cheekas.

"Tottenham" 2 - 0 "Crystal Palace"
55' [1 - 0] H-M. Son
81' [2 - 0] C. Eriksen

"Chelsea" 3 - 0 "Brighton"
38' [1 - 0] O. GIroud
60' [2 - 0] E. Hazard
63' [3 - 0] R. Loftus-Cheek

"Man City" 2 - 0 "Cardiff"
6' [1 - 0] K. De Bruyne
44' [2 - 0] L. Sane