"Tottenham" vargo su "Norwich", "Leicester" grįžo į pergalių kelią

19 val. 30 min. Anglijos "Premier" lygoje įvyko dar dvejos intriguojančios 20-ojo turo rungtynės.

Vėl taškus prarado Londono "Tottenham" komanda, kuri išvykos rungtynėse prieš "Norwich" turėjo tenkintis lygiosiomis.

Jose Mourinho auklėtiniai rungtynes pradėjo blankiu žaidimu ir už tai buvo nubausti – 18-ąją minutę varžovų klaida aikštės viduryje pasinaudoję šeimininkai įgijo pranašumą. Savo puikų reidą įvarčiu užbaigė Mario Vrančičius.

Antrajame kėlinyje "Spurs" jau rodė geresnį žaidimą ir 55-ąją minutę rezultatas tapo lygus – puikiu baudos smūgiu Timą Krulį nuginklavo Christianas Eriksenas.

Visgi jau po šešių minučių šeimininkai susigrąžino pranašumą, kai ne vietoje atsidūręs Serge'as Aurier nukreipė kamuolį į savo vartus.

Vėliau "Tottenham" komandai teko kaip reikiant paplušėti, tačiau 83-ąją minutę Harry Kane'ą užsidirbo 11 m. baudinį ir jį realizavęs išgelbėjo komandą nuo pralaimėjimo.

"Tottenham" po šio turo gali nukristi į aštuntąją poziciją. Tuo tarpu "Norwich" su 13 taškų lieka paskutinėje vietoje.

Kitoje dvikovoje trijų iš eilės nelaimėtų rungtynių seriją nutraukė antroje vietoje žygiuojanti "Leicester City". Be savo lyderių žaidusios "lapės" 2:1 pranoko "West Ham".

"Leicester" į pergalių kelią grąžino Kelechi Iheanacho ir Demarai Gray'aus įvarčiai. "Lapės" bent laikinam nuo lyderių sumažino atsilikimą iki 10 taškų.

"Norwich" 2 - 2 "Tottenham"
18' [1 - 0] V. Vrančič
55' [1 - 1] C. Eriksen
61' [2 - 1] S. Aurier (į savus vartus)
83' [2 - 2] H. Kane (11 m. baudinys)

"West Ham" 1 - 2 "Leicester"
40' [0 - 1] K. Iheanacho
45' [1 - 1] P. Fornals
56' [1 - 2] D. Gray
12' D. Gray ("Leicester") pašalintas iš aikštės