Visos rungtynės
Ar "Arsenal" turėtų pradėti galvoti apie permainas trenerio kėdėje?
  • Taip, prie U. Emery komanda netobulėja
  • Ne, kalti žaidėjai, o ne treneris
  • Sunku pasakyti, savo darbą prastai atlieka tiek žaidėjai, tiek treneris

Visos apklausos

Tragiška avarija nusinešė buvusio Ispanijos rinktinės puolėjo J. Reyeso gyvybę


2019-06-01 14:06:25 Jose Antonio Reyes Sevilla F.C. SAD

UEFA Čempionų lygos finalą Ispanijoje aptemdė skaudžios žinios – šeštadienį autoįvykio metu mirė 35-erių metų futbolininkas Jose Antonio Reyesas.

Kol kas daugiau informacijos apie įvykį nėra atskleidžiama, tačiau pranešama, kad praeityje garsus futbolininkas neišgyveno po avarijos automobiliu.

J. Reyesas šį sezoną dar rungtyniavo antroje Ispanijos futbolo lygoje. 

Ispanas geriausiai yra prisimenamas kaip "Sevilla" klubo žaidėjas. Jis ten pradėjo profesionalo karjerą ir iš viso su andalūzų marškinėliais sužaidė 253 rungtynes.

Per savo karjerą J. Reyesas yra vilkėjęs yra tokių komandų marškinėlius kaip Londono "Arsenal", Madrido "Real" ir "Atletico".

Ispanijos rinktinėje jis nuo 2003 iki 2006 metų spėjo sužaisti 21 rungtynes ir pelnyti keturis įvarčius.

Straipsnio įvertinimas: 3 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (3)

1 36 06-01 14:31
Niekad nepamiršiu, kai Unbeaten sezone 2004m. sausį Wengeras nusipirko dar vieną puolėją ir nors visi klausinėjo KAM? - jo įvarčiai įtvirtino ir užtikrino legendinių INVINCIBLES sezoną ir nors karjera nesusiklostė labai sėkmingai Arsenale, visuomet išliko širdyje. RIP Jose.
Extra
2 28 06-01 16:36
Madridistos jo nepamirš už mačą su Maljorka. Paskutinės La Liga sezono rungtynės, po lygiai taškų su Barca ir tik pergalės atveju galim tapti čempionais. Maljorka ilgą laiką veda 1:0, 66 min. Reyesas keičia Bekchamą ir po dviejų minučių lygina rezultatą. 80 min Diarra muša po kampinio, o dar po trijų minučių Reyesas smeigia trečią įvartį ir taip užtvirtina pergalę bei iškovoja titulą. DEP Jose Antonio.