"Trakai" ir toliau barsto taškus A lygoje: sužaidė lygiosiomis su "Palanga" (VIDEO)

Dar du taškus šio sezono A lygoje prarado sezono pradžioje buksuojanti praėjusio sezono bronzos medalių laimėtoja „Trakų“ komanda.

Antradienį „Trakai“ išvykoje 1:1 sužaidė lygiosiomis su A lygos debiutante „Palangos“ ekipa.

Jau šeštąją susitikimo minutę šeimininkai įsiveržė į priekį, kai iš arti pasižymėjo puikų perdavimą gavęs Tomas Dombrauskis. „Trakams“ rezultatą pavyko išlyginti antrojo kėlinio pradžioje (50-ąją min.), kai vienas prieš vartininką išbėgęs Etienne‘as pasiuntė kamuolį į vartus. Visgi, per likusį rungtynių laiką abiem klubams įvarčių pelnyti nepavyko ir komandos pasidalijo po tašką.

Penkis taškus po keturių turų savo sąskaitoje turintys „Trakai“ šiuo metu A lygoje užima trečiąją poziciją, o antrąjį tašką iškovojusi „Palanga“ pasivijo „Jonavos“ ir „Stumbro“ klubus. Tiesa, kiti šeši A lygos klubai savo ketvirtojo turo rungtynes sužais vėliau.