"Trakai" namuose nugalėjo "Šiaulių" vienuolikę © JumpStory nuotr.

Žolinės dieną futbolininkai pailsėti negauna. Lietuvoje tęsiasi "SMScredit.lt A lygos" 23-asis turas, kuriame ir vėl sužaistos vienerios rungtynės.

Šį kartą ginklus LFF stadione surėmė "Trakų" ir "Šiaulių" futbolininkai. Aikštės šeimininkai tik po atkaklios kovos rezultatu 3-1 įveikė svečius iš Šiaulių.

Pirmajame kėlinyje pelnyti įvarčių nepavyko nei vienai komandai, tačiau antrajame kėlinyje žiūrovai išvydo keturis tikslius smūgius į vartų tinklą.

71-ąją ir 72-ąją minutėmis "Trakų" ekipą greitu dubliu į priekį išvedė Lukas Kochanauskas. Po kelių minučių šiauliečiai sušvelnino rezultatą, kuomet pasižymėjo Edvinas Jasaitis.

Tačiau rungtynių pabaigoje į "Šiaulių" vartus krito paskutinis įvartis, o jį pelnė Ronaldas Solominas.

"Trakai" su 43 taškais priartėjo prie Vilniaus "Žalgirio", kuris savo sąskaitoje turi 49 taškus. "Šiauliai" po pralaimėjimo lieka devintoje pozicijoje.

"Trakai" 3 - 1 "Šiauliai"

71' [1 - 0] L.Kochanauskas

72' [2 - 0] L.Kochanauskas

77' [2 - 1] E.Jasaitis

90' [3 - 1] R.Solominas