Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite A lygos sezone?
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • Klaipėdos "Atlantą"
  • Vilniaus "Riterius"
  • "Kauno Žalgirį"
  • Kauno "Stumbrą"
  • "Panevėžį"
  • "Palangą"
  • A lygos čempionatu nesidomiu

Visos apklausos

"Trakai" prieš "Žalgirį": nepalanki statistika ir trenerių dvikova


2018-10-20 20:16:43

Prieš dvi savaites Vilniaus „Žalgirį“ nugalėjęs ir kovą dėl trečiosios vietos tęsiantis „Trakų“ klubas sekmadienį pabandys pakartoti šią sėkmę. Tiesa, nebe su komandą ruošusiu treneriu Kibu Vicuna, o jį laikinai pakeitusiu Albertu Rybaku. Pergalės kaina, lyginant su buvusiomis rungtynėmis, nei kiek nesumažėjo.

Data: 2018 m. spalio 21 d. 13:00 val.

Vieta: LFF stadionas, Vilnius

Naujienos

Kol „Trakų“ treneriai laukė iš rinktinių sugrįžtančių savo žaidėjų, tol Vilniaus „Žalgiris“ žaidė atidėtas rungtynes su „Jonavos“ futbolininkais. Nei jiems patiems, nei futbolo visuomenei netikėtai jos gavosi gana sunkios. Tiesa, Valdas Urbonas šioje dvikovoje pailsėti leido iš rinktinės sugrįžusiems Rolandui Baravykui ir Linui Klimavičiui.

Turnyrinėje lentelėje „Žalgiris“ yra antras ir ketvirtąjį ratą aukščiau užbaigti su sąlyga, kad laimės patys, o Marijampolės „Sūduva“ pralaimės „Kauno Žalgiriui“. „Trakai“ į trečią vietą pakiltų tik tuo atveju, jei patys nugalėtų žalgiriečius, o „Stumbras“ nelaimėtų Palangoje prieš vietos komandą. „Žalgiriui“ pergalė garantuotų namų aikštės pranašumą prieš „Sūduvą“ papildomame penktajame rate, o „Trakams“ – papildomas namų rungtynes.

A.Rybakas prieš V.Urboną

Kai prieš dvejus metus „Trakuose“ baigėsi Valdo Urbono karjera, jį pareigose laikinai pakeitė Albertas Rybakas. Buvęs bendražygis tuomet bandė tęsti savo pirmtako veiklą, tačiau netrukus vėl buvo priverstas sugrįžti į sau labiau pažįstamas pareigas.

Prieš dvi savaites Kibu Vicuna gavęs pasiūlymą iš lenkų „Ekstraklasa“ klubo paprašė savo darbdavių leisti jam išbandyti save aukštesnio lygio pirmenybėse. Pavykus suderinti sutarties nutraukimo sąlygas, specialistas iš Ispanijos iškeliavo į Lenkiją, o tinkamą licenciją turintis A.Rybakas darsyk gavo šansą išbandyti save vyriausiojo trenerio pareigose bei debiutinėse rungtynėse susikauti prieš buvusį kolegą.

Tarpusavyje

6-7-12. „Trakų“ statistika, žaidžiant su „Žalgiriu“ yra blogesnė nei žaidžiant su bet kuria kita komanda. Vis tik, dabartinė riterių sportinė forma yra tokia, kad su daugkartiniais šalies čempionais gali žaisti kaip lygus su lygiu.

Šiemet komandos tarpusavyje jau sužaidė trejas rungtynes: pirmose – „Trakai“ pralaimėjo turėdami dviejų įvarčių persvarą, antrose – realių šansų neturėjo, o trečioje iškovojo pergalę po įspūdingo Dovydo Virkšo įvarčio. Šis jaunimo rinktinės saugas kartu su vartininku Tomu Švedkausku buvo naudingiausiu rungtynių žaidėjai.

Akistata

Diniaras Bilialetdinovas prieš Liviu Antalį. „Trakų“ žvaigždė pastaruoju metu demonstruoja tokią sportinę formą, kokios klubo vadovai tikėjosi pasikviesdami į senosios sostinės klubą. Dar įspūdingiau antroje sezono pusėje žaidžia „Žalgirio“ rumunas Liviu Antalis. Tiesa, pirmose rungtynėse prieš „Trakus“ L.Antalis buvo nepastebimas, o paskutinėje dvikovoje su „Jonava“ jis nerealizavo 11 metrų baudinio.

Klausimas

Kaip keisis komandų sudėtys, lyginant su rungtynėmis prieš dvi savaites? A.Rybakas prieš kelias dienas pažymėjo, kad nesitiki panašių rungtynių, nes nežino, kokią sudėtį išstatys Valdas Urbonas? Tiesa, kalbėdamas apie saviškius, kokią sudėtį išstatys – jis nutylėjo.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes