Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Treneris M.Zubas grįžta į "Žalgirį"


sportas.info 2019-02-12 14:48:53 A lyga Vilniaus Žalgiris

Vilniaus "Žalgirio" futbolo klubas trečiadienį planuoja pristatyti naująjį komandos trenerį, bet beveik neabejojama, kad juo bus 2012-2014 m. su šia ekipa dirbęs lenkas Marekas Zubas. Jis jau yra atvykęs į Vilnių, rašo sportas.info

Lenko vadovaujamas "Žalgiris" 2013-aisiais nutraukė Panevėžio "Ekrano" dominavimą A lygoje ir klubas po 14 metų pertraukos tapo šalies čempionu.

2014 metais M. Zubo treniruojamas "Žalgiris" pakartojo pasiekimą. Tais metais M. Zubas buvo išrinktas geriausiu Lietuvos klubų treneriu.

Iš viso su Lietuvos klubu Lenkijos specialistas iškovojo septynis trofėjus - be dviejų pergalių šalies čempionate dusyk laimėjo LFF taurę ir tris kartus - Supertaurę.

2013 metais M. Zubo treniruojamas "Žalgiris" pasiekė geriausią savo rezultatą Europos taurių turnyruose. Jis įveikė tris varžovus ir nužygiavo iki paskutinio, ketvirtojo Europos lygos atrankos etapo.

Po 2013-2014 m. sezono „Žalgirio“ ir M.Zubo keliai išsiskyrė abipusiu sutarimu.

Dar prieš kelias savaites M. Zubas buvo ir vienas kandidatų į Lietuvos rinktinės stratego postą, tačiau LFF pasirinko "Žalgirio" trenerį Valdą Urboną.

V. Urbonui palikus Vilniaus klubą, "Žalgiris" kurį laiką ieškojo vyriausiojo trenerio.

Straipsnio įvertinimas: 5 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (20)

gud
1 18 02-12 15:47
Žalgiris prie Zubo turbūt geriausią futbolą žaidė. O žinant visas likusias peripetijas t.y. kiek laiko turima, koks biudžetas ir kad esam Lietuvoj tai tikrai geras sprendimas.
2 9 02-12 15:14
Dviprasmiškas variantas, iš vienos pusės norėjosi kažkokio kokybiškai kitokio trenerio su patirtimi europoje, iš kitos pusės, per tokį laiko tarpą degant pasiruošimui iki sezono, nieko geresnio turbūt ir nebuvo įmanoma surasti, gaudosi žmogus Lietuvos futbole, sutrumpės apsipratimo laikas ir t.t.
4 7 02-12 19:47
Tik pasirodžius straipsniams apie Urbono pasitraukimą buvau 110% įsitikinęs kad Zubas bus sugražintas. Patikrintas variantas tik didžiausios sekmės laikas susigražinti prarastus tofėjus