Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Trenerių rokiruotė "Premier" lygoje: D. Moyesas ir S. Allardyce'as liko be darbo


Savaitgalį pasibaigus 2017-18 metų Anglijos "Premier" lygos sezonui, klubai nieko nelaukdami pradėjo permainas artėjančiam sezonui.

Šiandien Liverpulio "Everton" paskelbė, kad iš vyriausiojo trenerio pareigų atleidžia pastaruosius šešis mėnesius komandą treniravusį Samą Allardyce'ą.

Anglas, kuris su "Everton" buvo pasirašęs kontraktą iki 2019 metų, pasiekė gana puikius rezultatus - "Everton" vienu metu buvo priverstas kovoti turnyrinės lentelės apačioje, tačiau sezoną užbaigė aštuntoje vietoje.

Taip pat trenerio pareigų "West Ham" klube nebeturi Davidas Moyesas. Komandai vadovauti lapkričio mėnesį pradėjęs škotas naujos sutarties taip ir nesulaukė.

D. Moyesas su "plaktukais" turėjo kontraktą iki sezono sezono pabaigos. "West Ham" taip pat šį sezoną turėjo rimtai pakovoti dėl išlikimo lygoje, tačiau kaip ir "Everton" sezoną užbaigė ne pačioje blogiausioje pozicijoje - 13-oje vietoje.

Straipsnio įvertinimas: 3 3
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (5)

QwR
2 2 05-16 18:22
Anksciau kazkaip galvojau, kad Evertonas visai protinus savininkus turi, bet pastaruoju metu- baisu kas darosi. Parduoda zaidejus , i ju vieta neperka nieko, ir poto trenerius keicia kaip kojines, nors maksimuma su ju sudetim istraukia.