Visos rungtynės
Šį sezoną labiausiai domėsitės:
  • "Serie A" čempionatu
  • Anglijos "Premier" lyga
  • "La Liga"
  • Bundeslyga
  • "Ligue 1" pirmenybėmis
  • A lyga
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Trenerių rokiruotė "Premier" lygoje: D. Moyesas ir S. Allardyce'as liko be darbo


Savaitgalį pasibaigus 2017-18 metų Anglijos "Premier" lygos sezonui, klubai nieko nelaukdami pradėjo permainas artėjančiam sezonui.

Šiandien Liverpulio "Everton" paskelbė, kad iš vyriausiojo trenerio pareigų atleidžia pastaruosius šešis mėnesius komandą treniravusį Samą Allardyce'ą.

Anglas, kuris su "Everton" buvo pasirašęs kontraktą iki 2019 metų, pasiekė gana puikius rezultatus - "Everton" vienu metu buvo priverstas kovoti turnyrinės lentelės apačioje, tačiau sezoną užbaigė aštuntoje vietoje.

Taip pat trenerio pareigų "West Ham" klube nebeturi Davidas Moyesas. Komandai vadovauti lapkričio mėnesį pradėjęs škotas naujos sutarties taip ir nesulaukė.

D. Moyesas su "plaktukais" turėjo kontraktą iki sezono sezono pabaigos. "West Ham" taip pat šį sezoną turėjo rimtai pakovoti dėl išlikimo lygoje, tačiau kaip ir "Everton" sezoną užbaigė ne pačioje blogiausioje pozicijoje - 13-oje vietoje.

Straipsnio įvertinimas: 3 3

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
andrius
1 26 05-16 15:44
Big Sam tai lucky žmogus... padirba pusmę metų gauna kokius solidžią algą, paskui dar bent jau kelis ar daugiau milijonų išeitinę. pasiilsi pusmetį ir prieškokias Kalėdas vėl koks durnas EPL savininkas jį samdys ) vėl padirbs biški, vėl 5 išeitinė ir ratas sukasi.
Z
3 8 05-16 17:44
Daugiau 7 vietos Evertonui nelabai šviečiasi, bet fanų lūkesčiai nerealūs.
Se tau,se tau
0 0 05-16 20:45
Taip jiems ir reikia
QwR
2 2 05-16 18:22
Anksciau kazkaip galvojau, kad Evertonas visai protinus savininkus turi, bet pastaruoju metu- baisu kas darosi. Parduoda zaidejus , i ju vieta neperka nieko, ir poto trenerius keicia kaip kojines, nors maksimuma su ju sudetim istraukia.
ZZ TOP
1 1 05-16 15:56
Moyes back in Neverton.