Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Triumfuojantis C. Ronaldo: atšaukti kaltinimai dėl išprievartavimo


2019-07-22 23:03:23 Cristiano Ronaldo

Portugalijos futbolo žvaigždė Cristiano Ronaldo gali lengviau atsikvėpti – jam daugiau nebegresia kalėjimo bausmė dėl galimo išprievartavimo.

Prokuroras Steve'as Wolfsonas pirmadienį pranešė, kad nebuvo surinkta pakankamai įrodymų, jog C. Ronaldo iš tikrųjų galėjo išprievartauti merginą.

Turino "Juventus" puolėjo kaltės įrodyti yra neįmanoma, todėl jis nesulauks jokių kaltinimų, jog 2009-aiaisis metais išprievartavo Kathryn Mayorga.

C. Ronaldo advokatas anksčiau buvo minėjęs, kad jo klientas ir K. Mayorga turėjo lytinį aktą, tačiau tai buvo padaryta abiejų pusių noru.

Taip pat buvo pranešta, kad po merginos kaltinimų C. Ronaldo jai už tyla 2009-aisias sumokėjo 375 tūkst. JAV dolerių.

Straipsnio įvertinimas: 5 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (5) Seniausi (5) Geriausi (5) Anoniminiai (2)

5 21 07-23 00:27
Negana to kad pasimyli su prisiziurinciu vyru, gauna tiek saibu kiek per visa gyvenimą nematė vistiek bando prisiteisti. Dėl to kenčia ir reputacija kaip zaidejo, bei šeimos santykiai. Kitavertus, nesimyletu su kitom, nebutu ir tokiu skandalu
6 20 07-23 00:01
Baigsis saibos salavai vel atsiras irodymai
9 12 07-23 01:12
E hebra, gal kas žino kur Vaidoshius dingo? Senai bemačiau ta vaikį
17 16 07-23 00:38
Na ir taip aiški pabaiga. Ir sunku pasakyti ar ponia tikėjosi laimėti tokia bylą ir C.Ronaldo turi pilną teisia paduoti ją į teismą už šmeižtą.Įdomu tai ,kad ponia pabrėžė ,kad jei sumokėjo ,tai jei paiimi pinigus ar nesiskaito kaip prostitucija?Ir dar ponia kaip praleimejusi bylą ,kaip ir turėtų padengti teismo išlaidas ,tai vėl problema jei ,nes pinigai greičiausiai baigėsi. Ir čia naivu tikėtis laimėti tokia bylą , mano manymu čia buvo tiesiog bandymas apšmeižti C.Ronaldo ,o ne gauti dar pajamų. Gal būt ir gavo už tai ,nes šmeižti ir lyst į tokį š yra labai kvaila ir arba ji ir jos advokatė kvailos arba tai ir buvo bandymas apšmeižti C.Ronaldo. Tie kas spausit LIKE priimsiu kaip pritarimą ,o tie kurie spausit DISLIKE norėčiau jog argumentuotumėte ties kuria vieta nesutinkate ,nes įdomi tema ir įdomi kitų nuomonė.
29 3 07-23 01:58
Pamokejo vel saibu ir tyli durne;D o tas zagin.tojas toliau gales verkt aikstelei be problemu... pinigai daro savo butu paprastas zmogelis senai sedetu vaflis... pinigai valdo... paprates cristina visus papirkinet;D