Turino derbis Italijos taurėje baigėsi "Juventus" pergale (VIDEO)

Šį vakarą sužaistas paskutinis "Coppa Italia" ketvirtfinalis, kuriame vyko Turino derbis. Čia, kaip ir tikėtasi, nugalėjo favoritais laikyti "Juventus" futbolininkai.

Namie žaidę Massimiliano Allegri auklėtiniai nuo pat pradžių buvo pranašesni už varžovus. Jie į priekį išsiveržė jau 15-ąją minutę, kai šūvį į viršutinį vartų kampą paleido Douglasas Costa.

Jau netrukus rezultatas galėjo tapti lygus, kai M'Baye Niango mėginimas pataikė į virpstą, bet tai buvo viskas, ką pavojingo šiame mače nuveikė "Torino".

"Bianconeri" vėliau susikūrė dar kelias progas, o antrajame kėlinyje puikiu iki jo atėjusiu perdavimu galiausiai pasinaudojo vartininką permetęs Mario Mandžukičius.

Taigi, "Juventus" laimėjo rezultatu 2-0 bei Italijos taurės pusfinalyje susikaus su "Serie A" lyderį "Napoli" eliminavusiu Bergamo "Atalanta" klubu.

"Juventus" 2 - 0 "Torino"
[1-0] 15' Douglas Costa
[2-0] 67' Mario Mandžukič