Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Turkijoje duris atvėrė ypatingas stadionas


15min.lt 2015-10-27 13:09:45 Samuel Eto'o Fils Superliga Besiktas JK

Turkijoje atidarytas pirmasis pasaulyje vien tik saulės energijos jėgaine palaikomas futbolo stadionas.

Antalijos kurtote esančio „Antalya Arena“ statybos pradėtos 2013-ųjų vasarą. Turkijos futbolo federacijos vadovai ir šalies vyriausybė, kad šiame stadione bus rengiamos 2016-ųjų metų Europos čempionato finalinio etapo rungtynės, tačiau turkai kovoje dėl pirmenybių organizavimo pralaimėjo UEFA prezidento Michelio Platini tėvynei Prancūzijai.

Saulės kolektoriai įrengti ant stadiono stogo, kiekvienas jų gali pagaminti 7200 kilovatų energijos. Stadionas yra unikalus ir savo visiško ovalo forma, o vienoje tribūnoje yra įrengta balkonas su vaizdu į jūrą.

Stadionas kainavo 35 mln JAV dolerių ir talpina 33 tūkst. aistruolių. Jame savo namų rungtynes žaidžia vietos „Antalyaspor“ ekipa, kuriai šiuo metu atstovauja Kamerūno futbolo legenda Samuelis Eto'o. Atidarymo rungtynėse šeimininkai 1:5 nusileido Stambulo „Bešiktaš“ ekipai.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (6)

0 5 10-27 13:36
Eina *.
0 3 10-27 16:50
Realiai mes į nacionalinį multifikacinį stebuklą sukišome žymiai daugiau, o čia turkai per 3 metus pasistatė puikų, šiuolaikišką stadioną, kurio dar ir išlaikymas kainuos žymiai mažiau...