U-17 merginų rinktinė įveikė Albaniją

Lietuvos merginų U-17 rinktinė įveikė bendraamžes iš Albanijos rezultatu 2:1 ir užėmė trečią vietą atrankos grupėje.

Nors lietuvės didžiąją rungtynių dalį turėjo žaidybinę iniciatyvą ir dažnai skuodė į atakas, pelnyti įvarčius pavyko tik antrajame kėlinyje. 47 minutę Dovilė Dockaitė perdavė iš dešinio krašto kamuolį Gabijai Valiukevičiūtei ir pastaroji nukreipė kamuolį į varžovių vartus.

D. Dockaitė sėkmingai asistavo ir 62 minutę – kamuolį pasiekusi Rimantė Jonušaitė nuginklavo albanių vartininkę Antigoną Hyską. Albanės po 3 minučių pelnė savo įvartį, pasinaudojusios šiurkščia Medos Šeškutės klaida.

Rolando Čepkausko auklėtinėms pavyko nervingas rungtynes užbaigti pergale 2:1. Kitose grupės rungtynėse airės pranoko graikes rezultatu 5:0 (1:0) ir užėmė pirmą vietą.

Rungtynių statistika

Albanija WU-17 – Lietuva WU-17 1:2 (0:0)

Marijampolės „Arvi“ stadionas

Teisėja – Cristina Trandafir (Rumunija)

Įvarčiai: 65 min. Iris Armoku (Albanija); 47 min. Gabija Valiukevičiūtė, 62 min. Rimantė Jonušaitė (Lietuva)

Įspėtos: 7 min. Antigona Hyska, 66 min. Delma Kuca, 68 min. Iris Armoku (Albanija); 66 min. Rimantė Jonušaitė, 75 min. Iveta Inčytė (Lietuva)

Lietuvos merginų U-17 rinktinė: Meda Šeškutė, Gabija Sinkevičiūtė, Tereza Romanovskaja, Alina Špakovskaja, Donata Švarcaitė, Rimantė Jonušaitė, Ugnė Slankauskaitė (85 min. Livija Toropovaitė), Iveta Inčytė (79 min. Austė Bernotaitė), Dovilė Dockaitė, Erika Šupelytė, Gabija Valiukevičiutė.