U-18 rinktinė lygiosiomis sužaidė su Bulgarija

Lietuvos U-18 rinktinei antrosiose tarptautinio turnyro Minske rungtynėse su Bulgarija pavyko įmušti pirmąjį įvartį, bet rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1.

Rungtynių pradžia, kaip ir pirmajame mače, lietuviams buvo ir vėl nesėkminga. Jau 3 minutę varžovai standartinėje situacijoje pelnė įvartį, kai galva pasižymėjo Marko-Emilio Papazovas.

Andriaus Skerlos auklėtiniai dar kartą atsidūrė besivejančių vaidmenyje, bet šį kartą jų pastangos davė vaisių.

20 minutę Artemijus Tutyškinas iš aikštės vidurio atliko ilgą perdavimą kairiajame krašte į priekį spurtavusiam Deitonui Vinckui, o šis perdavė kamuolį baudos aikštelės centre buvusiam Gustui Jarusevičiui, kuris tiksliu smūgiu vienu lietimu nuginklavo vartininką.

Įmuštas įvartis pridėjo gerokai daugiau pasitikėjimo savimi Lietuvos komandai, kuri pradėjo aktyviau atakuoti bulgarų vartus. 29 minutę po pakelto kampinio varžovams sunkiai sekėsi neutralizuoti pavojų, bet galų gale Meinardo Mikulėno smūgį galva sustabdė vartininkas.

Aukšto intensyvumo pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 1:1.

Po pertraukos žaidimas buvo apylygis. Abi komandos suteikė varžovams erdvės atakuoti, tačiau gynybos linijos baudos aikštelėje tvarkingai saugojo vartus ir didelių gaisrų.

Visgi rungtynėse netrūko techninio broko ir tai trukdė komandoms pasiekti norimus rezultatus puolime.

Rungtynės baigėsi rezultatu 1:1. Trečiąsias grupės rungtynes Minske lietuviai žais ketvirtadienį, 9 val. ryte su Ukraina.