U-19 rinktinė pelnė tris įvarčius ir įveikė estus

Lietuvos vaikinų U-19 rinktinė išplėšė pergalę Taline, nugalėjusi Estijos bendraamžius rezultatu 3:2 (1:0).

Lietuvaičiai šioje dvikovoje pirmavo tris kartus. Pirmą įvartį įmušė Dominykas Kodz prieš pat rungtynių pertrauką. Estams pavyko rezultatą išlyginti 74 minutę, tačiau jau po minutės Darius Zubauskas vėl išvedė mūsiškius į priekį.

Šeimininkams viltis kovoti dėl pergalės sugrįžo 79 minutę, kai Edgaras Utkus nukreipė kamuolį į savus vartus. Visgi D. Kodz netrukus vėl pasižymėjo ir mūsiškiams pavyko išsaugoti teigiamą rezultatą.

Antros kontrolinės rungtynės prieš estus Taline numatytos kovo 26-ąją, nuo 12:30 valandos.

Rungtynių statistika

Estija – Lietuva U19 2:3 (0:1)

Talinas, Estijos futbolo sąjungos maniežas

Teisėjas – Karl Koppel (Estija)

Įvarčiai: 74 min. Alex Matthias Tamm (Estija U-19); 45 ir 82 min. Dominyk Kodz, 75 min. Darius Zubauskas, 79 min. (į savus vartus) Ernestas Mockus (Lietuva U-19)

Įspėti: 68 min. Markus Soomets (Estija U-19); 8 min. Deividas Raulinaitis, 32 min. Matas Ramanauskas, 84 min. Karolis Uzėla (Lietuva U-19)

Lietuvos U-19 vaikinų rinktinės startinė sudėtis: Arijus Bražinskas, Ernestas Mockus, Deividas Raulinaitis, Matas Ramanauskas, Dominyk Kodz, Justas Marazas, Artur Dolžnikov, Karolis Uzėla, Gustas Gražiunas, Titas Aukštuolis, Neilas Urba. Atsarginiai: Kajus Urbietis, Vilius Armalas, Benas Šatkus, Darius Zubauskas, Nauris Petkevičius, Arnas Paura, Erik Germanovič.