U-22 rinktinė priešinosi australams

Eksperimentinės sudėties Lietuvos vaikinų U-22 rinktinė sužaidė paskutines „Dazu Rock Carvings Cup“ turnyro rungtynes Čongčinge. Mūsiškiai rungėsi prieš bendraamžius iš Australijos, kuriems nusileido rezultatu 0:1.

Varžovai turėjo didesnę kamuolio kontrolę, tačiau pirmajame kėlinyje neįveikė darniai besigynusios lietuvių rinktinės. Antrajame kėlinyje rungtynių teisėjas du kartus skyrė 11 metrų baudinį į Luko Paukštės gintus vartus. Lietuvių vartininkas atrėmė smūgį, bet antrąsyk turėjo traukti kamuolį iš savų vartų.

Rungtynių pabaigoje lietuviai turėjo gerą progą išlyginti rezultatą, tačiau Sergejus Amirzianas vietoj smūgio į vartus pasirinko perduoti kamuolį Edvinui Baniuliui ir australų gynėjai spėjo neutralizuoti grėsmę.

„Dazu Rock Carvings Cup“ turnyro organizatoriai geriausio vartininko prizą įteikė Lukui Paukštei.