Ar teisėjas buvo teisus parodęs raudoną kortelę?
  • Taip, C. Ronaldo peržengė ribas
  • Ne, epizodas nevertas tokios bausmės
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

U. Emery apie akistatą su "Real": varžysis du pretendentai į titulą


"Paris Saint-Gemain" treneris Unai'us Emery spaudos konferencijoje pasidalino mintimis apie neseniai ištrauktus UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio burtus.

Prancūzijos vicečempionai B grupėje užėmė pirmąją vietą, tačiau atkrintamosiose varžybose jiems teks itin rimtas iššūkis - paryžiečiai kausis su Madrido "Real".

"Karališkasis" klubas stipriausią Europos turnyrą laimėjo pastaruosius du sezonus ir, nors pastaruoju metu jis yra patekęs į duobę, nuvertinti jo tikrai negalima.

"Esu laimingas", - kalbėjo Emery. "Norime žaisti didžiausius įmanomus mačus. Varžysis du pretendentai į titulą, o futbolo sirgaliai visame pasaulyje nori matyti tokias rungtynes. Mes norime tokio kalibro susitikimų."

"Real" iškovojo du pastaruosius Čempionų lygos titulus. Jie turi didžiulę istoriją. Mūsų komanda yra pasiruošusi. Parodysime, kad esame tokiame pačiame lygyje kaip ekipos, galinčios laimėti turnyrą."

"Jeigu tai "Real", tuomet tebūnie "Real". Zinedine'as Zidane'as? Jis turėjo įspūdingą karjerą kaip futbolininkas, o dabar daro tą patį būdamas treneriu. Jis yra pats geriausias strategas, kokį "Real" dabar gali turėti."

PSG bei Ispanijos čempionų akistatą bus galima išvysti jau vasario viduryje.

Straipsnio įvertinimas: 10 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
u
1 25 12-11 18:47
50 % ant 50 % , bet ka=kaip neivaizduoju ,kad Realas pralaimėtu serija PSG tikrai gera puolima turi, bet gynyba nėra kažkas tokio žiauriai įdomus poros išpuolė kelios
10 27 12-11 18:27
Varžysis 3 kartus per pastaruosius 4 metus turnyrą laimėjusi komanda ir daugiau nei 200 mln eurų už pasipūtusį balvoną sumokėjusi ekipa.
L3
1 13 12-11 19:40
ekspertai turėtų susivokt kad mačas tik už 2 mėnesių. Realas gali tokią formą pagaut kad ir pervžaiuos PSG, arba atvirkščiai, traumos irgi faktorius. taip kad daug nežinomybės, bet kad retai kovos tokios jau 1/8 būna irgi faktas.
Mldc
0 8 12-11 22:40
Man rodos po šiu rungtyniu vienas is treneriu praras darba
zabediejus
1 7 12-11 19:17
siuo metu favoritais laikyciau psg bet realas turi dar du menesius tai viskas gali pasikeist.