Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

U. Emery po nesėkmės Baltarusijoje: "Rezultatas nėra teisingas"


Socialiniai tinklai ūžia nuo šmaikščių juokelių apie Londono "Arsenal" nesėkmę prieš "traktoristai" pavadintą Barysavo BATE komandą.

"Kanonierių" ekipa savo pasirodymą UEFA Europos lygos šešioliktfinalyje pradėjo tragiškai – ji išvykoje rezultatu 0:1 nusileido Baltarusijos ekipai. Kitą savaitę BATE į Londoną atvyks turėdama įvarčio pranašumą.

Po nesėkmės Unai Emery buvo sukritikuotas dėl savo sudėties pasirinkimo, tačiau strategas pareiškė, kad su tais pačiais žaidėjais praėjusį savaitgalį laimėjo "Premier" lygoje, o nesėkmė prieš BATE buvo tik atsitiktinumas.

"Kiekvienas žaidėjas yra pasiruošęs žaisti. Su tais, kurie buvo čia, mes galėjome laimėti ir to tikriausiai nusipelnėme", – teigė triskart šio turnyro nugalėtojas.

"Praėjusią savaitę mes laimėjome žaisdami su tais pačiais žaidėjais. Mes nusipelnėme laimėti, tačiau rezultatas vis tiek mums buvo nepalankus. Varžovai bus labai organizuoti.

Manau, kad mes su tais pačiais žaidėjais galime tiek laimėti, tiek ir pralaimėti", – pareiškė U. Emery.

Paklaustas apie šansus atsakomoje dvikovoje, strategas išliko pozityvus: "Žaisime Londone ir tai bus pagrindinis skirtumas. Aš pasitikiu savo žaidėjais, stadionu bei jame esančiais fanais. Mes tikime savo darbu, todėl tinkamas pasiruošimas šioms rungtynėms gali leisti mums pasiekti kur kas geresnį rezultatą."

Straipsnio įvertinimas: 2 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (4)

1 12 02-15 14:29
BATE pirmos rungtynes vakar buvo nuo gruodzio 18,tai apsilima su arsenal padare, kad fitnessa susigrazintu