Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

U. Hoenessas: "Jeigu Guardiolai reikia 100 mln. eurų, "Man City" juos parūpina per parą"


2019-03-23 16:55:08 Manchester City FC Josep Guardiola

Miuncheno "Bayern" prezidentas ir buvęs Pepo Guardiolos "bosas" atskleidė, kaip futbolo specialistui "Manchester City" klube yra nesunku išprašyti savininko pinigų naujiems pirkiniams.

P. Guardiola tokios prabangos, kurią turi "Manchester City" klube, "Bayern" gretose neturėjo. Pasak Uli Hoenesso, katalonui užtenka parodyti kelis žaidėjo epizodus klubo savininkui ir šis kitą dieną jau parūpina 100 mln. eurų.

"Mano bičiulis Pepas papasakojo, kaip viskas vyksta "Man City" klube, kai jis nori įsigyti žaidėją už 100 mln. eurų", – pokalbį pradėjo U. Hoenessas.

"Jis sudėlioja kelis žaidėjo epizodus į vieną video ir tada skrenda pas Šeichą Mansuorą. Kai jis atskrenda pas jį, jie turi vakarienę, kurios metu Pepas parodo kelis video, o tuomet Šeichas į klubą perveda pinigus, kuriuos jis jau kitą dieną susigrąžino iš parduotos naftos", – trumpą istoriją papasakojo "Bayern" vadovas.

Straipsnio įvertinimas: 16 3
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (14)

18 22 03-23 21:39
Apgailetina zydruju vedlio trasferu sistema,negi nieko ne darytu jei tokia teisybe butu ???? keista tai gryna futbolo taisykliu lauzymas
7 4 03-24 11:42
Vienas labiausiai pervertintu treneriu