UEFA turnyre – pirmoji U-15 rinktinės pergalė

Lietuvos U-15 futbolo rinktinė antradienį iškovojo pirmąją pergalę Birštone vykstančiame UEFA Talentų (UEFA Development Cup) turnyre. Dariaus Žindulio auklėtiniai 2:1 palaužė Moldovos futbolininkus.

Pirmosiose rungtynėse patyrę pralaimėjimą bosniams, lietuviai sėkmingai startavo antrojoje dvikovoje ir jau aštuntą minutę išsiveržė į priekį. Po ilgo perdavimo iš aikštės vidurio, Romualdas Jansonas puikiai permetė kamuolį per vartininką į vartus.

Moldovos futbolininkai siekė išlyginti rezultatą ir daugiau kontroliavo kamuolį, bet Lietuvos rinktinė sėkmingai gynėsi.

Visgi antrojo kėlinio antroje pusėje svečiai pasiekė savo tikslą. 69 minutę Lucianas Radu tolimu smūgiu nuginklavo lietuvių vartininką.

Lietuvos rinktinės toks rezultatas netenkino ir likus trims minutėms iki pagrindinio laiko pabaigos sugebėjo išlyginti rezultatą. Kontratakoje Džiugas Onuškevičius buvo greitesnis už gynėją ir išniręs prieš vartininką tiksliai smūgiavo.

Iki mačo pabaigos D. Žindulio treniruojama komanda išlaikė pranašumą ir šventė pergalę. Trečiąsias turnyro rungtynes Lietuvos rinktinė žais ketvirtadienį, 10 valandą su Sakartvelu.

Rungtynių statistika:

Lietuva U-15 – Moldova U-15 2:1 (1:0)
Birštono stadionas, 70 žiūrovų
Teisėjas – Ugnius Veprauskas

Įvarčiai: 8 min. R. Jansonas (1:0), 69 min. L. Radu (1:1), 77 min. G. Onuškevičius (2:1)

Lietuvos sudėtis: Lukas Grinkevičius, Vadim Sulžickij, Džiugas Čečkauskas (41 min. Matas Jakubauskas), Patrikas Žvinys (41 min. Martynas Šetkus), Klaidas Vaitiekūnas, Patrikas Savėnas (41 min. Giedrius Onuškevičius), Ernestas Gudelevičius (56 min. Matas Miškinis), Nojus Grudis, Simas Civilka (41 min. Kipras Olšauskas), Vykintas Karjakinas, Romualdas Jansonas.