Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

V. Kompany: Aguero – ypatingas


„Manchester City“ kapitonas Vincentas Kompany bei treneris Manuelis Pellegrini po pergalės prieš Miuncheno „Bayern“ išgyrė hat-tricką pelniusį Sergio Aguero.

Argentinietis 22-ąją minutę išvedė aikštės šeimininkus į priekį, kai raudoną kortelę prieš save išvydo Mehdi Benatia ir buvo skirtas 11 metrų baudinys. Nepaisant pašalinto žaidėjo, Vokietijos čempionai dar iki petraukos sugebėjo persverti rezultatą.

Rungtynių laikui einant į pabaigą atrodė, kad „Man City“ viltys patekti į kitą etapą žlugo, tačiau 85-ąją minutę Aguero atstatė lygybę, o per teisėjo pridėtą laiką įmušė trečiąjį įvartį. Kompany nuomone, visa ekipa dabar skolinga snaiperiui.

Kai ITV paklausė, kur „miestiečiai“ dabar būtų šio puolėjo, belgas atsakė: „Nežinau, bet jeigu nori kažką pasiekti, būtina turėti ypatingą futbolininką ypatingoje formoje. Kitaip tu paprasčiausiai nieko nelaimi.“

„Jis – mūsų ypatingas žaidėjas. Kai yra tokios puikios formos, jis leidžia pasiekti labai sudėtingus dalykus.“

„Mes atidavėme visą širdį, padarėme tai, ką turėjome, bei šiandien įveikėme galingą komandą.“

Aguero pagyrų negailėjo ir Pellegrini. Čilietis kalbėjo, jog „Man City“ snaiperis yra aukščiausios klasės bei labai svarbus žaidėjas. Taip pat, anot stratego, nepaisant puikaus argentiniečio pasirodymo, puikiai sužaidė visa komanda.

Anglijos čempionai po vakarykštės pergalės atgaivino šansus patekti į UEFA Čempionų lygos aštuntfinalį. Vis dėlto, likimas nėra visiškai jų rankose, nes kitame etape reikės ne tik įveikti „Roma“, bet ir tikėtis, jog „Bayern“ nepralaimės Maskvos „CSKA“.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (12) Seniausi (12) Geriausi (12) Anoniminiai (7)

i sveikata
0 11 11-26 16:28
Fergie, jei jau sveikini, tai neįžeidinėk '$hitty'. Na, o Aguero aukščiausias lygis, nuostabus puolėjas. Nors ir nemėgstamiausioj komandoj, tačiau vertas pagarbos, gražu žiūrėt kokį futbolą jis demonstruoja.
MrStyvas
0 3 11-26 18:49
i sveikata:
Fergie, jei jau sveikini, tai neįžeidinėk '$hitty'. Na, o Aguero aukščiausias lygis, nuostabus puolėjas. Nors ir nemėgstamiausioj komandoj, tačiau vertas pagarbos, gražu žiūrėt kokį futbolą jis demonstruoja.
Neįsižeisk ir suprask teisingai, tikro mu fano nemėgstamiausias klubas tikrai ne City.
Dipsis_Champ4on_1894
3 5 11-26 20:57
Neveltui Anglijoje kas antras gatvėj žmogus šnekantis apie fūlę patvirtina, kad Unaited fanai - neandertaliečiai.
Šašlykas
0 2 11-26 19:19
Žiūrėjau vieną Tweetą tai buvo... Aguero one-men team vs Bayern 10-men team tai prasijuokiau kokias 6 sekundes.
1 2 11-26 21:00
Kad aguero nesveikas tai senai visiems aisku,nu bet vincukas po mesio,sterlingo ir da keliu izaginimo prota gal buvo prarades.Amnezija susirgo konkreciai atsibudo dabar tik