Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

V. Kompany: Guardiolos darbą galėsite įvertinti kitą sezoną


"Manchester City" kapitonas Vincentas Kompany mano, kad vertinti komandos trenerio Pepo Guardiolos darbą yra dar per anksti.

Sužaidę lygiosiomis su "Middlesbrough", "miestiečiai" tik vienu tašku lenkia savo principinį varžovą "Manchester United" ir kitą sezoną netgi gali likti be UEFA Čempionų lygos.

Tai dabartiniam komandos vairininkui būtų itin neįprasta, nes treniruodamas "Barcelona" ir Miuncheno "Bayern" jis šlavė titulus vieną po kito.

"Negalite lyginti "Barcelona" bei Miuncheno "Bayern" su "Manchester City", - Kompany pasakojo Play Sports.

"Guardiola atvyko į "City" su labai unikaliu stiliumi ir nori tęsti šią filosofiją. Turėjome dirbti, kad prisitaikytume prie jo stiliaus."

"Nenoriu visko pagražinti, tačiau manau, jog tai, ar jo požiūris yra teisingas, pamatysime kitą sezoną. Atrodo, kad viską jau turime, bet tebesame klubo kūrimo procese."

"Kitą sezoną turėsime pasirodyti geriau."

Iki sezono pabaigos likus keturiems susitikimams "Man City" futbolininkai "Premier" lygoje yra surinkę 66 taškus - tiek pat, kiek šį vakarą prieš "Watford" žaisiantis "Liverpool".

Straipsnio įvertinimas: 1 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (13)

Milstas
4 12 05-01 21:30
Man atrodo kad kitą sezoną šito apsišaukėlio filosofija bus taip išniekinta, kad beliks varyt ryt Pekino dulkių, nes jis toks pat treneris kaip ir Enrique, tik kad jam labiau pasisekė su XAvi, Iniesta, Puyol. O su Bayern lygą laimėtų ir bet kuris kitas šios planetos gyventojas.
Benderis
0 2 05-01 23:33
gera poilsi gadina tik gaidiski vaidelio komentarai.. bet palaukit kas desis jei city uzims trecia vieta epl - vaidelis apsisiks is laimes..
Vaidoshius
22 5 05-01 22:36
Šiukšlėms koks balius, kad Guardiola su vyriausia nukaršusių senių komanda malkinėj, kurios amžiaus vidurkį šiek tiek nuleido su nupirktais vaikais, užims 3-4 vietą lošdami Europoje, kai kiti žiūri Europos futbolą per teliką Šiukšlės net nesuvokia, kad save dūchina, bet kitaip nebūtų šiukšlės. Įvertinus dar kiek rungtynių nupyzdino teisėjai tai žiūrėk ir taurę būtų ėmę Įtariu, kad kitą sezoną $hitty draskys malkinės šiukšlyno ***skyles. Vasarą praktiškai nieko nevyksta, Guardiola turės pakankamai laiko malkinės lavonus paversti į futbolininkus, krašto gynėjų amžiaus vidurkis nebeviršys 35 metų, bus normali komanda malkinės lygiu. Tuo pačiu Ru$ki projektas merks 200 limonų £ stiprint sudėčiai, kad galėtų kažką parodyt Europoje, ne tik Contes stiliumi skrist po grupių etapo, tai biški išbalansuos komandą, tuo pačiu ir jaus nuovargį skirtingai negu šį sezoną, kai turi privilegiją kiekvieną savaitę leist tą patį sastavą be jokių problemų. Loserpoor taip pat pasijungs į Europą, analogiškai turės merkti daug šaibų, nes šiuo metu suolo žaidėjai prastesni net už $hitty lavonus CockSpuds įdomu ar sugebės išlaikyti žaidėjus, kad galėtų Pochettino toliau tęsti komandos kilimą ir parodyt bent kažką padoraus Europoje. ManUre lavonai kris į dar didesnę duobę negu šį sezoną, kai rezultatai blogesni net už Mozės, o Treniruočių centre išvis neaišku kas darosi, bet perspektyvos labai niurios.