Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

V. Kompany: Lukaku mano, kad yra geriausias pasaulyje


"Manchester City" kapitonas Vincentas Kompany giria naująjį varžovo "Manchester United" pirkinį Romelu Lukaku. Anot gynėjo, jo komandos draugas Belgijos rinktinėje tiki esantis geriausias pasaulyje.

Buvęs Liverpulio "Everton" snaiperis šią vasarą į "raudonųjų velnių" gretas persikėlė net už 75 mln. svarų sterlingų, tačiau šią kainą ėmė atpirkinėti jau pirmadienio draugiškose rungtynėse prieš "Real Salt Lake".

24-erių metų žaidėjas savaitės pradžioje įmušė įvartį, o praėjusį sezoną "Premier" lygoje varžovų vartininkus apskritai nuginklavo 25 kartus bei pagal šį rodiklį nusileido tik Harry Kane'ui.

"Noriu, kad jam sektųsi gerai - išskyrus kelis mačus ateinantį sezoną", - Kompany pasakojo ESPN. "Kol mes būsime priekyje jų, džiaugsiuosi jo sėkme."

"Vienas dalykas, kurį gauni turėdamas Romelu, yra neįtikėtinas atsidavimas tobulėjimui bei įvarčiams. Tai yra kai kas tikrai unikalaus, ką galėjau įžvelgti bėgant metams, nes jis buvo "Anderlecht" žaidėjas, kur yra ta pati jaunimo sistema, kurią praėjau aš pats. Aš iš tiesų sekiau jo progresą."

"Pagrindinis dalykas tas, jog jis tiki esantis geriausiu futbolininku pasaulyje. Nesvarbu, kur jis yra ar kur jo nėra, būtent su tokiu požiūriu jis pradeda kiekvieną treniruotę, būtent su tokiu požiūriu jis žaidžia kiekvieneriose rungtynėse."

"Jeigu galvoji, kad esi geriausias, niekada negali būti savimi patenkintas, taigi, visuomet dirbi vis sunkiau ir sunkiau, o jis daro būtent tai. Tai yra ypatingas žaidėjas, tačiau šį sezoną bus daug konkurencijos."

"Man United" praėjusį sezoną Anglijos čempionate užėmė tik šeštąją vietą, bet Kompany mano, jog "raudonieji velniai" be jokios abejonės kausis dėl čempionų titulo.

Straipsnio įvertinimas: 9 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (7) Seniausi (7) Geriausi (7) Anoniminiai (23)

MCsirgalius
0 3 07-20 19:41
O DANGAU kokį įvarti katik Trakai imušė!!!!
Marčius33
2 4 07-20 19:50
Net Belgijoi nėra geriausias, tai ką kalbėt apie pasaulį, ta didelė galva nieko neprideda :
M-NUS
3 5 07-20 19:34
MHM:
Nu jei kalbi apie irodymą tai ką jau tokio įrodė Kane ar Lukaku? EPL taip daugiausiai mušė,o kitos lygos? ir taip reiktų pamatyt kiek jie įmušė pries top6 komandas, o ne dugno?
Na ir ketvertuką sudarei tu Nei vieno iš MSN? Kane? Lukaku? Mažiau kasekų man rodos jau reikėtų...
MCsirgalius
0 0 07-20 19:48
Tomas:
Per kur žiūrit Trakus ir Sūduvą?
Traku nerodo, o Sūduva per futbolo.tv ir tv6 atrodo rodo
M-NUS
5 4 07-20 22:37
Vaidoshius:
Tapinaldo malka viešai skelbiasi, kad jis geriausias, bet nuo to tik dar labiau kenčia viduje suprasdamas, kad net pats tuo netiki :D Nebent kalba eina apie nupyzdintus pinigus ar graudžias niūrkas, tenka pripažinti, kad šiose srityse už jį geresnių futbole nėra.
Tu man, Vaidai, primeni Stan iš Dido ir Eminemo bendro projekto. Rimtas obsesinis sutrikimas.