Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

V. Kompany pagaliau išsigydė traumas


"Manchester City" strategas Pepas Guardiola tikisi, jog ekipos kapitonas Vincentas Kompany jau artimiausiu metu galės padėti "miestiečiams" aišktėje.

Belgas praėjusį sezoną "Premier" lygoje sužaidė vos 14 rungtynių, o vadovaujant naujajam treneriui ant žaliosios vejos išbėgęs dar nebuvo.

Visgi, dabar viliamasi, kad gynėjas paliko traumas užnugaryje ir jau rytoj pasirodys EFL taurės mače prieš "Swansea City".

"Buvau tuo patenkintas nuo pirmos dienos (jog Kompany atsigauna po traumų - red. past.)", - spaudos konferencijoje kalbėjo Guardiola.

"Pastarieji dveji metai tiek jam, tiek klubui dėl jo traumų buvo nelinksmi. Dabar manome žinantys priežastį, kodėl taip nutiko."

"Jis jaučiasi žymiai geriau. Jis daug treniravosi. Kai bus pasirengęs, jis bus komandos dalis ir dėl vietos aikštėje konkuruos su kitais centro gynėjais. Mums jo reikės daugelyje rungtynių, todėl esu itin laimingas."

Šįkart Kompany traumą buvo patyręs UEFA Čempionų lygos pusfinalio mače prieš Madrido "Real". Dėl jos futbolininkas turėjo praleisti Europos čempionatą.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (5)

Ši nauja procedūra, kurią atliko City, yra paskutinis šansas Kompany išlaikyti ant kojų. Kompany jau senai išsigydęs ir pagal viską galėjo žaisti jau prieš kokį mėnesį, bet dabar jam dar darė kraujo tyrimus kur tikrindavo fermentų koncentraciją kraujyje. Tai raktas į raumens pažeidimo gilesnį tyrimą. Iš išorės viskas gali būti gerai ir tu jau gali gerai, be skausmo judėti, bet viduj gali būt dar ne viskas gerai. Praeitais metais šito testo nedarydavo ir iškarto mesdavo Pelegrinis Kompany į aikštę, ko pasekoje vėl šaibom nueidavo raumuo. Dabar Pepas laukė gal mėnesį laiko, kol šito kraujo testo rezultatai bus tobuli visiškai 100% ir va jau tik rytoj leis Kompany į aikštę.