Visos rungtynės
Ar L. Messi pelnytai laimėjo FIFA geriausio futbolininko apdovanojimą?
  • Taip, šiais metais jam nebuvo lygių
  • Ne, turėjo laimėti V. van Dijkas
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

V. Lindelofas: "Pasiruošimas sezonui yra labai svarbus"


Sunkų sezoną išgyvenusi "Manchester United" ekipa jau liepos pradžioje rinksis į pirmąją treniruotę.

Tai bus pirmoji pažintis su naujaisiais komandos draugais ekipos naujokui Danieliui Jamesui. Gali būti, kad iki to laiko prie komandos prisijungs ir Aaronas Wan-Bissaka.

"Man Utd" gynėjas Victoras Lindelofas, bendraudamas su oficialia klubo svetaine, teigė, kad pasiruošimas sezonui bus itin svarbus tiek komandos naujokams, tiek ir senbuviams.

"Pasiruošimas sezonui yra svarbus visai komandai. Nauji žaidėjai atvyksta ir susipažįsta su komandos draugais. Tai yra be galo svarbu, ypač šį sezoną.

Norime nuo pat pradžių dirbti kartu ties dalykais, kuriuos reikia tobulinti, todėl pasiruošimas sezonui yra labai svarbus.

Kuomet aš pasirašiau kontraktą su "Man Utd", man buvo labai svarbu kuo greičiau pritapti prie komandos. Buvo įdomu suprasti, kokios asmenybės žaidžia komandoje ir kaip funkcionuoja visas klubas. Man tai labai patiko", - pasakojo V. Lindelofas.

"Man Utd" pirmąsias draugiškas rungtynes sužais jau liepos 13 dieną su "Perth Glory" ekipa iš Australijos.

Straipsnio įvertinimas: 1 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (0)

1 6 06-24 18:37
Pirmiausia vadovybe turi ziuret i komplektacija komandos nes puse is tu ale raudonuju velniu komandos zaideju absoliutus grybautojai ir tikrai neatitinka pagal ju atlyginima.Isparduot visus inkarus,atnaujint sudeti,alexis atsigauna gal but ir MU prades zaist.