Visos rungtynės
Šį sezoną labiausiai domėsitės:
  • "Serie A" čempionatu
  • Anglijos "Premier" lyga
  • "La Liga"
  • Bundeslyga
  • "Ligue 1" pirmenybėmis
  • A lyga
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

V. Montella: turime priimti kritiką


2017-10-18 20:50:15 Serie A Europos lyga A.C. Milan

"Milan" treneris Vincenzo Montella po pralaimėjimo "madų sostinės" derbyje kalbėjo, jog kritika yra neišvengiama ir reikia su ja susitaikyti.

"Rossoneri" tarpsezonio metu išleido kalną pinigų bei įsigijo net 10 naujokų, tačiau su trimis nesėkmėmis "Serie A" pirmenybėse dabar užima dešimtąją vietą.

Tiesa, strategas dėl to visiškai nepanikuoja.

"Kai reikalai pasisuka prasta linkme, tai yra visų kaltė. Mes privalome priimti kritiką net jeigu ji yra perdėta", - Montella kalbėjo spaudos konferencijoje.

"Klubas priėmė sprendimus, skirtus dabarčiai, tačiau dar labiau orientuotus į ateitį."

"Neskaitant kelių pralaimėjimų, viskas vyksta pagal planą, už kurį aš prisiimu atsakomybę. Jeigu tos nesėkmės nebūtų patirtos, kalbėtume apie subalansuotą situaciją."

"Nuolat stebiu geresnę žaidimo kokybę. Atlikti šiuos dalykus reikia laiko, o mūsų situacija tai patvirtina."

"Turime žaidėjų, kurie gali bei privalo augti ir tai yra geras pagrindas tobulėjimui."

Rytoj "Milan" futbolininkai žais UEFA Europos lygos mačą prieš Atėnų AEK.

Straipsnio įvertinimas: 0 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
grybauskui
0 13 10-18 21:44
rere:
210 mil ir nesugeba patekt italijoi top 5, malaizijoi uz 60 milu pastate paleidimo aikstele kilt kosminiam laivui, o cia italijos seria a 5 vieta yra lubos :DDD silpna ginyba, silpnas treneris, tragikomedija
nesugeba patekti i top 5, pala o tai ka spalio menesi jau sezonas baigiasi ar kaip? Tragikomedija yra tokie grybai kaip tu, kurie nesupranta, kad vien pinigu neuztenka, reikia laiko jog komanda susizaistu.. Cia realus pasaulis o ne fifa manageris.
Silvio
3 7 10-18 21:16
Primenu, jog kai Berlusckonis nupirko Milana, pirma sezona komanda uzeme 11 vieta.. Na o paskui tai tapo tituluociausias savininkas istorijoje.. Ziauri kritika Milanu atzvilgiu visa tai suprantama kai tiek pinigu investuota, bet net pati vadovybe nekalbejo apie staigias pergales, o apie patekima i cempionu lyga, sezonas tik prasidejo, tiesiog reikia maziau pisti prota ir duot zmogui ramiai dirbti.. City ir Psg taip pat pradzioje turejo bedu, taip jau yra..
theGerkka
0 1 10-19 01:44
grybauskui:
nesugeba patekti i top 5, pala o tai ka spalio menesi jau sezonas baigiasi ar kaip? Tragikomedija yra tokie grybai kaip tu, kurie nesupranta, kad vien pinigu neuztenka, reikia laiko jog komanda susizaistu.. Cia realus pasaulis o ne fifa manageris.
šiaip ir per fifa manageri reikia laiko jog chemistry pagautu, bet tiksliai pasakyta
To rere
0 0 10-18 23:18
Juk zmones o ne skaiciukai losia, damn son
rere
5 5 10-18 21:36
210 mil ir nesugeba patekt italijoi top 5, malaizijoi uz 60 milu pastate paleidimo aikstele kilt kosminiam laivui, o cia italijos seria a 5 vieta yra lubos DD silpna ginyba, silpnas treneris, tragikomedija