Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

V. van Dijkas nesėkmės Mančesteryje nesureikšmina: "Nėra prasmės panikuoti"


Vienu geriausių planetos gynėjų laikomas Virgilis van Dijkas pripažįsta, kad tikėjosi visai kitokių rungtynių Mančesteryje, tačiau pabrėžė, kad "Liverpool" ekipai nereikia pradėti panikuoti.

"Liverpool" ketvirtadienį "Etihad" stadione patyrė pirmąjį sezono pralaimėjimą, o "Manchester City" po pergalės turnyrinės lentelės lyderius pasivijo iki keturių taškų deficito.

"Žinojome, koks sunkus sezonas mūsų laukia ir tai, jog turėsime duobių bei pakilimų. Šios rungtynės būtent ir buvo ta duobė", - su "Sky Sports" po rungtynių kalbėjo olandas.

"Mums reikia toliau tęsti savo darbą ir bandyti atsitiesti kitose rungtynėse, ką akivaizdžiai ir bandysime padaryti", - tęsė gynėjas.

"Tai buvo labai intensyvios rungtynės. Varžovai laimėjo ir mes dėl to esame labai nusivylę, tačiau turime kuo greičiau tai užmiršti ir pasistengti atsigauti fiziškai iki kitų rungtynių.

Liūdna, kad pralaimėjome, tačiau nėra priežasties, kodėl turėtume pradėti panikuoti. Mums tai tiesiog buvo dar vienos labai svarbios rungtynės lygoje. Dabar teisingiausia yra pasveikinti "City" su pergale ir patiems žygiuoti tolyn", - komandą drąsino V. van Dijkas.

Straipsnio įvertinimas: 7 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (15)

1 16 01-04 18:54
Net ir pergales atveju , cempionu titulas dar butu labai toli.Tad tikrai nera ko panikuot , dar.ir cempiounu lyga reikia laimet , tad dar.losti ir losti