Ar teisėjas buvo teisus parodęs raudoną kortelę?
  • Taip, C. Ronaldo peržengė ribas
  • Ne, epizodas nevertas tokios bausmės
  • Neturiu nuomonės

"Valencia" neleido "Atletico" ekipai pergalingai pradėti šalies pirmenybių (VIDEO)

Pirmadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaitos dvejos paskutinės 1-ojo turo rungtynės.

"Mestalla" stadione įvyko bene laukiama turi dvikova - "Valencia" namuose priėmė Madrido "Atletico". Praėjusią savaitę skambią pergalę UEFA Supertaurėje atšventusi "rojiblancos" ekipa jau pirmoje sezono dvikovoje prarado taškus - kovinga "Valencia" išplėšė lygiąsias.

"Atletico" komandai rungtynės prasidėjo sėkmingai - 26-ąją minutę svečiai iš sostinės įgijo įvarčio pranašumą. Antoine'as Griezmannas į baudos aikštelę įkišo meistrišką perdavimą, o ten nuo varžovų atitrūkęs Angelis Correa tiksliu smūgiu nepaliko šansų vartininkui.

"Valencia" šiose rungtynėse pasiduoti be kovos nebuvo pasiruošusi ir antrajame kėlinyje rengė šturmą prie svečių vartų.

56-ąją minutę lygybė buvo atstatyta - Jose Gaya iš krašto permetė kamuolį per Diego Godiną, o už jo nugaros stovėjęs Rodrigo krūtine nusimetė kamuolį ant žemės ir galingu smūgiu atstatė pusiausvyrą.

Per likusį laiką "Valencia" stadione buvo karšta - tiek vieni, tiek kiti neužsidarė gynyboje ir atakavo. Visgi, po įnirtingos kovos nugalėtojas nepaaiškėjo ir komandos pasidalino po tašką.

Dar kitoje dvikovoje Bilbao "Athletic" pasiekė dramatišką pergalę rezultatu 2:1 prieš "Leganes".

"Valencia" 1 - 1 "Atletico"
26' [0 - 1] A. Correa
56' [1 - 1] Rodrigo

"Athletic Club" 2 - 1 "Leganes"
27' [1 - 0] P. Esnal
33' [1 - 1] J. Silva
90+3' [2 - 1] I. Munian

Straipsnio įvertinimas: 1 1

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Napalys
1 6 08-20 22:56
Rezultatas daug maz desnyngas. Gal kiek nezymiai Atletikas solidziau zaide, bet Valensia siemet lips ant didziojo trejeto...
.
1 5 08-21 09:21
Negaliu patiketi, Vaidoshius nepaminejo Penaldo
Vaidoshius
1 5 08-21 07:05
Atletico antran kėluny pradėjo jausti nuovargį po rungtynių vidury savaitės ir pjankės po to Būtų ko gero šiaip netaip perlaužę, bet šį kartą Valencia turėjo geresnių progų, tik ne 100%-tinių. Costa žvėris totalus, labiausiai neįvertintas puolėjas turbūt. Griezmanno pasas irgi kosTmosas grynas. Gynyboj tik Rodrigo prigavo Godiną ir rezultatas lygus, bet ir dėsningas. Sunku spręsti apie Valencios pajėgumą, atrodytų nieko daug neparodė, bet net Barca prieš šį lėktuvą nerodo savo įprasto kombinacinio futbolo
Nu va
0 4 08-20 22:27
Atletico:
Antram kėlinyje pamatysim šių metų Atletico ambicijas. Ar kaip anksčiau užsidarys gynyboj ar bandys toliau žaist ir mušt antrą. Pavardės ir sezono pradžia leidžia manyti, kad bus rimti konkurentai kovoti dėl titulo, jei išmoko praėjusių metų pamokas.