Kurią komandą palaikysite UEFA Čempionų lygoje?
  • Madrido "Atletico"
  • Londono "Chelsea"
  • Kitą

Vartininkų šou pažymėtame mače kroatai namo išsiuntė Danijos ekipą (VIDEO)

Pasaulio čempionato ketvirtfinalyje Kroatijos rinktinė susitiko su Danijos vienuolike.

Užtikrintai pirmenybėse žygiuojantys Balkanų regiono atstovai varžovus palaužė tik po 11 metrų baudinių serijos 3:2 (pagrindinis mačo laikas ir pratęsimas baigėsi 1:1).

Poros nugalėtojai ketvirtfinalyje susitiks su rusais.

Susitikimas prasidėjo audringai - jau 1-ąją minutę po standartinės situacijos kilo sumaištis prie kroatų vartų ir Mathiasas Jorgensenas nukreipė kamuolį į vartus - 1:0.

Kroatai po poros minučių paruošė atsakymą - kamuolį baudos aikštelėje nesėkmingai atmušė danų gynėjas ir M.Mandžukičius nesudvejojęs nuginklavo K.Schmeichelį (1:1).

19-ąją min. M.Mandžukičius gudriai nukrito baudos aikštelėje, bet teisėjas liko kurčias kroato maldavimams skirti 11 m baudinį. 26-ąją min. po gražios Danijos atakos M.Braightwaite'o smūgį atrėmė D.Subašičius.

Kroatai surezgė atsakymą - puikioje situacijoje I.Perišičius du kartus nepataikė į kamuolį ir iššvaistė puikią galimybę pasižymėti.

Kėlinio pabaigoje C.Eriksenas pataikė į vartų konstrukciją.

Po pertraukos abi komandos demonstravo ramesnį žaidimą ir nekūrė pavojingų situacijų prie varžovų vartų.

72-ąją min. M.Jorgenseno smūgiuotą kamuolį sugavo D.Subašičius.

87-ąją min. A.Rebičius pasižymėjo individualiu meistriškumu ir šalia baudos aikštelės išmaudė danų gynėją, bet ataka baigėsi tik uždirbtu kampiniu. Kėlinio pabaigoje rinktinės apsikeitė tolimais, tačiau netiksliais smūgiais.

Teisėjas paskelbė, kad komandoms reikės žaisti pratęsimą.

Papildomo laiko metu Europos rinktinės nesistengė žūtbūt įmušti lemiamą įvartį, kol 114-ją min. A.Rebičius, sulaukęs puikaus L.Modričiaus perdavimo, iššoko vienas prieš vartininką, jį suklaidino ir kroatui sutrukdė tik prasižengęs M.Jorgensenas. Teisėjas gynėjui parodė geltoną kortelę, o 11 m baudinį smūgiuoti nusprendė L.Modričius. Vis dėlto K.Schmeichelis sužaidė fantastiškai ir kroato smūgį atrėmė.

Rinktinės turėjo išsiaiškinti, kuri keliaus į ketvirtfinalį, 11 m baudinių serijoje.

Čia vėlgi sužibėjo tiek K.Schmeichelis, tiek D.Subašičius. Vis dėlto kroatų vartininkui sekėsi geriau - jis atrėmė net tris varžovų bandymus, o lemiamas I.Rakitičiaus smūgis tikslą pasiekė - 3:2.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (35) Seniausi (35) Geriausi (35) Anoniminiai (51)

Gnomo kekse
2 35 07-01 23:50
Vakar prancuzai per 90 min imuse tiek pat, kiek siandien 4 komandos per 4 valandas
Vaidoshius
8 23 07-02 00:25
Puikus mačas su puikia atomazga. Danai sulošė geriausias savo rungtynes per nežinau kurį laiką, kroatai antram kėlinyje pristabdė arklius ir rimtai grasino iškristi. Modričius vaikščiojo ant bedugnės krašto, jau atrodė, kad bus ir antras promuchas, bet šį kartą pasisekė Štai ką reiškia spaudimas, jau ir pabijojo mušti pirmas. Manau nereikia priminti kas būtų stojęs mušti pirmas ir rodęs pavyzdį, o kas būtų išvis pasislėpęs iš baimės už komandos draugų nugarų Modričius per vidurį pataikė, saugiausias variantas. Nesinori teisti, bet Rebičius pasirodė kai paskutinis idiotas, galėjo viską daug geriau sutvarkyti ir netampyti nervų kroatų gerbėjams. Kroatams biški suveikė ir tas, kad pagrindinė sudėtis jau 8 ar 9 dienas ilsėjosi ir biški iškrito iš ritmo. Schmeichelis tiesiog žvėris šiandien, ir šiaip pasauliniam futbole po truputį užsitarnauja sau labai gero vartininko vardą (kas tėvas ), manau metų kitų eigoje galėtų pretenduoti į kokį rimtesnį klubą. Lauksim Putleristano vatų pažeminimo
NOH
0 15 07-02 00:07
Modric vistiek neabejotinas MVP matcho. susitvarke su nervais ir perpiso penalke kai reikejo. o pasai tokie nerealus kad man jis legit top 5 pasauly siuo metu
Marčius33
0 15 07-02 00:06
Geriausia 11metrų baudinių serija , kokia esu matęs, Schmeihelis 3 pendeliai, Subasič 3 pendeliai , nerealu. Vartininkai geriausių klubų taikinyje.