V.Dambrauskas: "Momentų sukūrėme tiek, kad užtektų kelioms rungtynėms" (VIDEO)

Vilniaus „Žalgiris“ patyrė pirmąją nesėkmę „SMScredit.lt A lygoje“. Pirmaujančių čempionate komandų akistatoje čempionas buvo priverstas pripažinti „Trakų“ pranašumą – 1:2 (0:2). Pergalė vieneriomis rungtynėmis daugiau sužaidusius senosios sostinės riterius pastūmė į turnyro lentelės viršų.

Vyr. treneris Valdas Urbonas („Trakai“): „Geras mums rezultatas, džiaugiuosi. Sveikinu visus komandos sirgalius, vadovybę ir žaidėjus su tokia mums tikrai svarbia pergale. Žinant „Žalgirio“ pajėgumą, komplektaciją ir rezultatus pastaruoju metu, žaidėjų papildomai motyvuoti nereikėjo. Gavosi graži, darbinė pergalė. Rungtynės susideda iš dviejų kėlinių. Pirmajame žaidėme savo žaidimą, savo taktinėj schemoje. Pradėjome susikaustę, bet, laikui bėgant, perlaužėme ir gavosi tas žaidimas, kurį planavome. Aišku, labai svarbu, kad įmušėme pirmą įvartį. „Žalgiris“ galbūt kiek pasimetė ir nubaudėme dar kartą. Antrajame turėjome po pirmojo kėlinio korteles, turėjome rezultatą. Nusprendžiau nerizikuoti, perstatėme labiau gynybinio plano schemą, atidavėme inciatyvą, bandėme išeiti į kontratakas ir ten pabandyt ieškoti laisvų plotų. Tas nesigavo. Džiaugiuosi, kad pasiekėme pergalę. „Žalgiris“ turėjo momentus, bet mes turėjome sėkmę ir M.Rapalį vartuose. Tokios pergalės užgrūdina, priverčia susimąstyti ir duoda didelį impulsą. Ta pergalė tegul būna mums stimulas dirbti toliau.“

Vyr. treneris Valdas Dambrauskas („Žalgiris“): „Nesinorėjo taip pabaigti serijos, tačiau pirmajame kėlinyje padarytos klaidos privertė lipti į kalną antrajame kėlinyje, bet komanda tikrai nepasidavė ir jai už tai - didžiulė pagarba. Iki pat paskutinės minutės kovėsi iš visų jėgų. Galbūt kažkiek pritrūko sėkmės ir laimės, kad nepavyko išlyginti ir persverti rezultato, nes momentų sukūrėme tiek, kad būtų užtekę kelioms rungtynėms. Pirmą kėlinį, galbūt, ir mano atsakomybė, tam tikros klaidos, kurias aš padariau ypatingai taktine prasme su žaidėjų išsidėstymu aikštėje, privedė prie to, kad po pirmojo kėlinio pralaiminėjome 2:0. Tokios rungtynės yra kartais reikalingos, kad tu galėtum padaryti išvadas anksčiau, nei tada, kai jau yra per vėlu.“

Kristis Andreou („Žalgiris“): „Ruošėmės šioms rungtynėms visą savaitę. Mums nepasisekė, turėjome progų įmušti pirmajame kėlinyje, antrajame jų buvo dar daugiau. Tai futbolas - kartais laimi, kartais pralaimi. Negalima laimėti visų rungtynių. Jei neįmuši, nelaimi. Kiekvienas rungtynes žaidžiame skirtingu stiliumi. Analizuojame varžovų žaidimą, pamatome jų problemines vietas ir jas atakuojame.“