Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Nepalaikysiu nė vienos

Vėl nuo suolo kilęs E. Haalandas dubliu prisidėjo prie lengvos BVB pergalės

2020-01-24 23:36:06 Bundesliga

Penktadienį startavo 19-asis "Bundesliga" pirmenybių turas.

Vienintelėse vakaro rungtynėse užtikrintą pergalę namuose iškovojo Dortmundo "Borussia", kuri net 5:1 sutriuškino "Koln" ekipą.

Šeimininkai varžovams smogė jau pačią pirmąją rungtynių minutę, kai tiksliu smūgiu kamuolį į vartus pasiuntė Raphaelis Guerreiro.

29-ąją minutę puikaus perdavimo beveik per visą aikštę iš Matso Hummelso sulaukęs Marco Reusas padvigubino BVB pranašumą.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui, 48-ąją minutę, Jadonas Sancho pelnė trečiąjį šeimininkų įvartį.

"Koln" rezultatą sugebėjo sušvelninti 65-ąją minutę Marko Utho tikslaus smūgio.

Mačo pabaiga ir vėl priklausė tik po keitimo aikštėje pasirodžiusiam Erlingui Haalandui, kuris spėjo pelnyti dublį, kai pasižymėjo 77-ąją ir 87-ąją minutėmis.

BVB po šios pergalės bent trumpam pakilo į trečiąją vietą turnyrinėje lentelėje.

Straipsnio įvertinimas: 1 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (7) Seniausi (7) Geriausi (7) Anoniminiai (16)

1 48 01-24 23:38
Kuo tas norvegas šeriamas gal ant kombikorno ? Monstras varo jokių autoritetų jokios baimės o tik 19 gražu žiūrėti
 0000
1 17 01-25 02:12
2 rungtynės po keitimo, iš viso 59 minutės ir 5 įvarčiai. :O Labiausiai džiugina, kad su 194cm nėra medis baudos aikštlės ir visi šie įvarčiai buvo įmušti kojomis, pora kartų gal pasisekė atsidurti reikiamoj vietoj (tą irgi reikia mokėti), bet kiti įvarčiai buvo labai gražūs įkirtimai paliekant gynėjus už nugaros. Vaikis turi nuostabią uoslę įvarčiams, jeigu nieko blogo nenutiks, turi labai šviesią ateitį.
BeyBlade
4 17 01-25 00:25
Bau Darius:
Kolkas baisiai gerai atrodo???? aisku bundes lyga nera top, bet tikrai rimta
Na šiaip europoje yra skaitomos top 5 lyogs ir net prancūzų yra ta penktoji, tad taip, bundes yra top lyga. Na o jei be tos terminologijos, tai siūlyčiau nenuvertinti taip bundeslygos. Taip Elitinė komanda ten viena, na dar Borussia tokia kaip kada. Kitos kiek silpnesnės, bet labai lygios ir visos pajėgios žaisti viename iš europinių turnyrų. Na, o Haalandas yra Lewandoski 2