Ar po sezono C.Ronaldo turėtų palikti "Juventus" klubą?
  • Taip, puolėjui reikia naujų iššūkių
  • Ne, Turinas - ideali vieta žaidėjui
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Velsas savo šalies didvyriams ištarė jausmingą "Ačiū" (VIDEO)


lrytas.lt 2016-07-09 12:36:08 Gareth Bale Aaron James Ramsey EURO 2016 Velsas

Velso sostinė Kardifas penktadienį sustingo pasitikdama futbolo rinktinę, kuri Europos čempionate pasiekė pusfinalį. Apie 200 tūkstančių žmonių sveikino futbolininkus, kurie „Euro 2016“ paliko po pralaimėjimo Portugalijai 0:2 ir pasidalijo trečiąją vietą su Vokietija, kuri kitame pusfinalyje irgi 0:2 nusileido Prancūzijai. 

 Šimtai velsiečių pasitiko komandą jau Kardifo oro uoste, kuris vienai dienai buvo pervadintas Kardifo Garetho Bale'o oro uostu pagerbiant ryškiausią komandos žvaigždę. 

Po to futbolininkai atviru autobusu valandą važiavo miesto gatvėmis. Žaidėjai ir gerbėjai sveikino vieni kitus šūkiu „Huh“, kuri išpopuliarino kita „Euro 2016“ sensacija – ketvirtfinalį pasiekusi Islandija.

„Daugybę metų būdamas užsienyje nuolat girdėdavau: „Velsas? Kur tai yra? Tai Anglijos dalis?“. Dabar viskas pasikeitė. Per šias penkias savaites jie parodė, kur yra Velsas ir kad mes turime savo šalį“, – kalbėjo Velso premjeras Carwynas Jonesas.

Velso rinktinė dalyvavo pirmajame svarbiame čempionate po įsimintinų 1958 metų pasaulio pirmenybių. „Euro 2016“ velsiečiai iškovojo keturias pergales per šešis mačus, o grupės varžybose aplenkė Angliją.

Futbolo rinktinės paradas baigėsi „Cardiff City“ stadione, kur koncertavo garsi Velso grupė „Manic Street Preachers“.

Futbolininkus pasitiko šūkis „Diolch. Together We Are Stronger“ – „Ačiū (velsiečių kalba). Kartu mes esame stipresni“.

„Dėl to tokių akimirkų žaidėjai sunkiai dirba, kad tinkamai atstovautų savo šaliai. Jie žinojo, kad tauta jų laukia“, – sakė treneris Chrisas Colemanas.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes