Vienintelis šeštadienio "Serie A" mačas baigėsi "Torino" ir "Atalanta" lygiosiomis (VIDEO)

Šį vakarą sužaistos dar vienerios 15-ojo turo rungtynės Italijos čempionate. Jose susitiko "Torino" bei "Atalanta" futbolininkai.

Po lygiai taškų turinčios komandos buvo viena kitai lygios ir aikštėje, ką visiškai atspindi statistika.

Pirmiesiems į priekį Turino "Stadio Olimpico" pavyko išsiveržti šeimininkams, kuriuos į priekį išvedė po kampinio pasižymėjęs Nicolas N'Koulou. Tai nutiko baigiantis pirmajam kėliniui, tačiau rezultatas greitai tapo lygus, nes jau 54-ąją minutę įmušė Josipas Iličičius.

Nors dvikova galiausiai baigėsi rezultatu 1-1, veiksmo netrūko iki pat paskutinio švilpuko ir pergalę galėjo išplėšti bet kuri ekipa. Alejandro Gomezas vienas prieš varžovų vartininką Salvatore Sirigu buvo atsidūręs jau visai paskutinėmis akimirkomis, tačiau italas pasirūpino dėsninga dvikovos baigtimi.

"Torino" 1 - 1 "Atalanta"
[1-0] 45' Nicolas N'Koulou
[1-1] 54' Josip Iličič