Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

Visi "A Lygos" klubai gavo licencijas


2007-03-20 17:44:00
Kaip antradienį pranešė LFF Licencijavimo skyrius, po apeliacijų svarstymo posėdžio visi NFKA "A Lygos" futbolo klubai gavo licencijas dalyvauti 2007-ųjų metų čempionate.

Detaliai įvertinus papildomą bei pakoreguotą dokumentaciją LFF Apeliacinis licencijavimo komitetas suteikė licencijas Klaipėdos "Atlantui", Vilniaus "Žalgiriui", "Šiauliams", "Vilniui", "Kaunui" ir Visagino "Inter".

Dar pirmajame sprendimų etape licencijos buvo išduotos Marijampolės "Sūduvai", Vilniaus "Vėtrai", Kėdainių "Nevėžiui", "Šilutei" ir Panevėžio "Ekranui".

Nors licenciją jau anksčiau gavo iš aukščiausiosios lygos iškritęs Kėdainių "Nevėžis", klubas patvirtino šiemet žaisiantis LFF I lygoje. Dėl šios priežasties jiems dar teks Kėdainių centriniame stadione atlikti modernizacijos darbus.

Klubas, dėl kurio dalyvavimo "A Lygoje" buvo abejojama labiausiai, - Visagino "Inter" - ateinantį sezoną savo alternatyviu "namų" stadionu pasirinko Vilniaus "Žalgirio" stadioną.

Tačiau Visagino "Inter" atstovas EuroFootball.lt patvirtino, kad klubas neplanuoja visą sezoną žaisti Vilniuje: "Pirmąsias dvi rungtynes žaisime Vilniaus "Sportimos" manieže, kuriame komanda ir treniruojasi. Vėliau planuojame namų rungtynes žaisti Vilniaus "Žalgirio" stadione. Jei viskas bus tvarkoje, iki birželio pirmos turėtų būti sutvarkytas Visagino stadionas ir komanda persikels į jį."

Tiesa, EuroFootball.lt pasiekė LFF Licencijavimo skyriaus atstovo Lauryno Zibolio laiškas, kuriame teigiama, kad "Inter" "namų rungtynes kol kas gali žaisti tik Vilniaus "Žalgirio" stadione, todėl informacija dėl "Sportimos" maniežo nėra tiksli".
Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes