Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite UEFA Čempionų lygoje?
  • "Barcelona"
  • Turino "Juventus"
  • Madrido "Real"
  • Miuncheno "Bayern"
  • Paryžiaus "Saint Germain"
  • "Liverpool"
  • "Manchester City"
  • Madrido "Atletico"
  • Londono "Chelsea"
  • Kitą

Visos apklausos

Vokiečiai minimaliu rezultatu palaužė JAV futbolininkus, portugalai įveikė Ganą, tačiau liko už borto (VIDEO)


Ketvirtadienį vakare pasaulio čempionate pasibaigs grupių etapas. Priešpaskutinį akrodą sugrojo G grupės komandos. Dėl pirmosios vietos kovojo Joachimo Lowo treniruojama Vokietijos rinktinė bei buvusio jo kolegos Jurgeno Klinnsmano vadovaujami JAV futbolininkai, o paskutinio šiaudo dėl patekimo į aštuntfinalį mėgino griebtis Ganos bei Portugalijos vienuolikės.

Pirmasis mačo tarp Vokietijos ir JAV rinktinių buvo gan vangus. "Die Mannschaft" daug kontroliavo kamuolį ir rezgė pozicines atakas, tačiau nuo jų varžovai gynėsi sėkmingai.

Vaidas aikštėje pasikeitė antrajame kėlinyje, kai nuo pat jo pradžios į aikštę buvo išleistas Miroslavas Klose. Įvartis buvo įmuštas rekordininkui aikštėje išbuvus vos 10 minučių

Tiesa, įvartį įmušė ne pats M.Klose. Po kampinio galvą į vartus smūgiavo Peras Mertesackeris ir Timui Howardui atrėmus jo bandymą kamuolys nukrito tiesiai po kojomis Thomasui Mullerius, kuris puikiu smūgiu iš toli nuginklavo "Everton" vartininką.

Po šio įvarčio Vokietijos rinktinė pradėjo dominuoti aikštėje - J.Lowo auklėtiniai rezgė pavojingas atakas, o įvarčio siekę amerikiečiai bandė išnaudoti savo kontratakas.

Tačiau to jiems padaryti nepavyko ir vokiečiai šventė minimalią pergalę rezultatu 1 - 0.

Kitame mače Portugalijos rinktinė rezultatu 2 - 1 nugalėjo Ganos vienuolikę, tačiau to Paulo Bento vadovaujamai komandai nepakako, jog patektų į pasaulio čempionato aštuntfinalį.

Į priekį portugalai įsiveržė 30-ąją minutę po Johno Boye įvarčio į savus vartus, tačiau antrojo kėlinio pradžioje Asamoah Gyanas rezultatą išlygino.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos, 80-ąją minutę, pirmąjį ir paskutinįjį savo įvartį šiame čempionate pelnė Madrido "Real" žvaigždė Cristiano Ronaldo. Visgi tokios pergalės nepakako ir į kitą etapą žengė JAV rinktinė.

Rezultatai:

JAV 0 - 1 Vokietija

55' [0 - 1] T.Muller

Portugalija 2 - 1 Gana

30' [1 - 0] J.Boye (į savus vartus)

57' [1 - 1] A.Gyan

80' [2 - 1] C.Ronaldo


Startinės komandų sudėtys:

Portugalija: Beto, Bruno Alves, Pepe, Miguel Veloso, William Carvalho, Ronaldo (c), Moutinho, Eder, Nani, Amorim, Pereira

Gana: Dauda, Gyan (c), Atsu, Agyemang Badu, A. Ayew, Rabiu, Waris, Mensah, Asamoah, Boye, Afful

***

JAV: Howard, Gonzalez, Bradley, Besler, Beasley, Dempsey (c), Jones, Davis, Beckerman, Zusi, Johnson

Vokietija: Neuer, Howedes, Hummels, Schweinsteiger, Ozil, Podolski, Muller, Lahm (c), Mertesacker, Kroos, Boateng


Vieta Komanda Žaista Tšk. Įv.sk.
1. Vokietija 3 7 +5
2. JAV 3 4 0
3. Portugalija 3 4 -3
4. Gana 3 1 -2

 

Straipsnio įvertinimas: 1 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (28) Seniausi (28) Geriausi (28) Anoniminiai (22)

airid
0 7 06-26 21:01
Kristijonas gali kaltint pats save. Būtų dėsningiau sužaidęs gal būtų kiek kitaip pasisukusi eiga. 2 įvarčius tai tikrai drąsiai galėjo įprosint afrikiečiams, gal ir daugiau. Gaila, dar vienas nenusisekęs čempionatas. 2018 bus dar sunkesnis Sveikinimai amerikiečiams ir vokiečiams! Maloniai nustebino Amerikos žaidimas.
Fuhreris
1 8 06-26 18:58
Čia aš apsinarkašinau, ar amerikiečiai rimtai Portugalijos himna gedojo ? Mldc LRT, jog sugeba sumaisyti garso takelius..
Fuhreris
3 9 06-26 20:42
dzigis:
Kaikurių kaimiečių toks supratimas ;)
Šiaip tai ne kaimieti, prieš Vokietijos himną aiškiai buvo girdėti, jog pasakė "National Anthem of Ghana", ir pirmieji akordai Ganos pradėjo grot, bet tada pasigirdo sutraskejimas ir pradėjo groti Vokeitijos himnas. Kad amerikeiciai Portugalijos himna gedojo irgi neesme ? Ar pagal tave "miestieti", amerikiečiai Portugalijos himno žodžius atkale ? Čia bet koks bent jau vidutinio itnelekto žmogus kitaip ir suprast negali, jog iš pradžių garsas ėjo iš Portugalija-Gana rungtyniu ir po to pakeite.. Kaip užknisa, kai tokie tupi idiotai, kurie isivaizduoja esantis protingesni už visus kitus, bando pasirodyti protingu, izeisdamas kitus, nors pats pasirodo, kaip kvailys. Zinok uz tokius zodzius taip as tau jobinciui i ausi, jog nebegirdetum daugiau jokio himno.
MettaworIdpeace
1 5 06-26 18:32
Dipsis_Champ4on_1894:
Jungtinės Amerikos Valstijos - perspektyviausia futbolo rinktinė. Amerikoj gyvena labai daug žmonių, todėl daug vaikų gali eiti treniruotis, Amerika turi belekiek litų, todėl gali statyti futbolo akademijas ir su futbolu susijusius facilities. Klimato sąlygos Amerikoj futbolui yra idealios. Vienintelis dalykas, kurį Amerika turi padaryti - išpopuliarinti Europos fūlę. Jeigu amerikonai padarys fūlę top 3 sportu pas save, tai belekiek vaikų eis treniruotis, pradės statyti tik Europos fūlei skirtus stadionus, treniravimo kompleksus ir t.t. Turi belekiek litų gali pasikviest gerų trenerių. Jeigu visa tai padarys, tai po 20-30 metų amerikonai dėl čempionų titulo pasaulio čempionate kovos.
Tai Kinija turi dar daugiau zmoniu, dar daugiau pinigu. Tai gal perspektyvesne uz JAV ane?
airid
0 4 06-26 18:29
Vėluoja čia naujienos, bet šaunu, kad Gana suspendavo Boateną ir Muntari. Visi keliai atsiveria portugalams suvalgyt afrikiečius