Visos rungtynės
Ar "Arsenal" turėtų pradėti galvoti apie permainas trenerio kėdėje?
  • Taip, prie U. Emery komanda netobulėja
  • Ne, kalti žaidėjai, o ne treneris
  • Sunku pasakyti, savo darbą prastai atlieka tiek žaidėjai, tiek treneris

Visos apklausos

Vokiečiai neišlaikė dviejų įvarčių persvaros mače su Argentina


2019-10-09 23:41:35 Vokietija Argentina

Trečiadienį vakare Dortmunde kontrolines rungtynes sužaidė Vokietijos ir Argentinos rinktinės.

Puikiai susitikimą pradėję Vokietijos futbolininkai nusvilo antrajame kėlinyje – laiku atlikti Lionelio Scaloni keitimai leido argentiniečiams pasiekti lygiąsias 2:2.

16-ąją minutę vokiečius į priekį išvedė Serge'as Gnabry. Vos po šešių minučių tas pats S. Gnabry atliko perdavimą Kai Havertzui, kuris padidino šeimininkų pranašumą iki dviejų įvarčių.

Atrodė, kad vokiečių šiose rungtynėse jau nesustabdys niekas, tačiau Argentina antrajame kėlinyje žaidė tarsi kita komanda.

66-ąją minutę intrigą sugrąžino po keitimo pasirodęs ir savo pirmąjį įvartį nacionalinėje komandoje pasiekęs Lucas Alario.

Iš vokiečių pergalė buvo atima 85-ąją minutę, kai dar vieną debiutinį įvartį šiose rungtynėse pasiekė Lucas Ocamposas, aikštėje pasirodęs iškart po pirmojo kėlinio.

Rezultatas:

Vokietija 2 - 2 Argentina
16' [1 - 0] S. Gnabry
22' [2 - 0] K. Havertz
66' [2 - 1] L. Alario
85' [2 - 2] L. Ocampos

Straipsnio įvertinimas: 3 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (1)

 Leo10
1 8 10-10 06:03
Koks dar debiutas
GedBuz
 GedBuz
0 5 10-10 10:35
Nežinau kiek iš komentavusiųjų matė rungtynes, bet abu kėliniai buvo kaip diena ir naktis. Jei pirmame kėlinyje Argentinos rinktinė atrodė tiesiog beviltiškai ir atrodė, kad vokiečiai žaidžia prieš lietuvius, tai antras kėlinys apsivertė aukštyn kojom ir kėlinys priklausė Argentinai. Nors progų daugiau turėjo vokiečiai ir po pirmo kėlinio laisvai galėjo rezas būti +3/+4, tai galutinis rezultatas 2÷2 atitinka rungtynes. Šiaip gražus mačas neutraliems ir Argentinos rinktinės gerbėjams.
4 2 10-10 09:16
Tokia futbolo duobe jog net baisu. Nesakau argentina stiprus varzovas, bet kai turi per 20 min du ivarcius, o paskiau nesugebi laimet, tai tokios lygiosios labiau pralaimejimas nei lygiosios. Reiskias Argentina buvo visa galva pranasesne.
9 4 10-10 03:04
Nekazka ter stegeno debiutas