Visos rungtynės
Ar L. Messi pelnytai laimėjo FIFA geriausio futbolininko apdovanojimą?
  • Taip, šiais metais jam nebuvo lygių
  • Ne, turėjo laimėti V. van Dijkas
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Vokiečiai teiks peticiją J.Klinsmannui dėl M.Schollio


2006-05-10 20:38:00
Protestai dėl Miuncheno „%c00001“ saugo Mehmeto Schollio (%p00023) įtraukimo į Vokietijos rinktinės sudėtį, kuri žais Pasaulio čempionate, įgauna vis didesnį mastą. 175 tūkstančiai vokiečių pateikė peticiją šiuo klausimu rinktinės strategui Jurgenui Klinsmannui.

Peticija vadinasi „Schollį - Vokietijai“. Du studentai Frankas Endersas ir Sebastianas Glemseras, šios idėjos autoriai, įteiks peticiją su 175 tūkstančiais parašų, kurioje prašoma įtraukti M.Schollį į rinktinę, J.Klinsmannui penktadienį.

J.Klinsmannas dvidešimt trijų žaidėjų pavardes, kurie atstovaus rinktinei, įvardins trimis dienomis vėliau - gegužės 15 dieną.

Pats M.Schollis nesitiki patekti į Vokietijos rinktinės sudėtį, kadangi prieš mėnesį J.Klinsmannas pasakė, kad „Bayern“ žaidėjui nėra vietos rinktinėje.

M.Schollis yra pirmas turkų kilmės žaidėjas atstovavęs Vokietijai. Nacionalinėje rinktinėje jis sužaidė 36 rungtynes.

Prieš mėnesį M.Schollas nebuvo įtrauktas į trisdešimties žaidėjų preliminarią Vokietijos rinktinės sudėtį, tuomet J. Klinsmannas kalbėjo: “Mes esame patenkinti jo pasirodymu „Bayern“ klube per kelias pastarąsiais savaites, bet mūsų tikslas yra 28 – 30 lygiaverčių žaidėjų grupė.“
Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes