Vokietija ir Ispanija išsiskyrė lygiosiomis, C. Ronaldo per pridėtą laiką atnešė pergalę portugalams (VIDEO)

Penktadienį 2018 metų pasaulio čempionatui besiruošiančios rinktinės išbandė jėgas draugiškose rungtynėse.

Itin atkakli dvikova įvyko Vokietijoje, kur planetos čempionai susigrūmė su Ispanija. Nugalėtojas šioje akistatoje nepaaiškėjo - susitikimas baigėsi lygiosiomis.

Pirmajame kėlinyje Rodrigo išvedė ispanus į priekį, tačiau dar iki jo pabaigos nuostabų įvartį pasiekęs Thomas Mulleris išlygino rezultatą.

Taip pat nemažai dėmesio sulaukė dvikova tarp Argentinos ir Italijos. Antrojo kėlinio pabaigoje Evero Banegos ir Manuelio Lanzini įvarčiai atvedė argentiniečius į pergalę. Lionelis Messi šią dvikovą stebėjo nuo atsarginių suolo

Kitoje akistatoje susitiko dviejų rezultatyviausių šio sezono žaidėjų atstovaujamos rinktinės - Portugalija susigrūmė su Egiptu. Mohamedas Salah 56-ąją minutę kiek netikėtai išvedė varžovus į priekį, tačiau tada savo meistriškumą parodė Cristiano Ronaldo - puolėjas per pridėtą antrojo kėlinio laiką pelnė du įvarčius ir padovanojo pergalę savo komandai.

Tuo tarpu netikėtai namuose pralaimėjimą rezultatu 2-3 prieš Kolumbiją patyrė Prancūzija. Oliveri Giroud ir Thomas Lemaras rungtynių pradžioje sukrovė dviejų įvarčių pranašumą, tačiau kolumbiečiai sugebėjo atsakyti trimis - pasižymėjo Luisas Murielis, Falcao bei Quintero.

Paskutinėje dvikovoje taip pat pergale džiaugėsi Anglijos rinktinė, kuri po vienintelio Jesse Lingardo įvarčio parklupdė Nyderlandus.

Vokietija 1 - 1 Ispanija

Argentina 2 - 0 Italija

Nyderlandai 0 - 1 Anglija

Portugalija 2 - 1 Egiptas

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/11018304" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

Prancūzija 2 - 3 Kolumbija