Vokietijoje - "Freiburg" ir "Hertha" ekipų pergalės

Sekmadienį buvo sužaisti dar du Vokietijos "Bundesliga" pirmenybių šeštojo turo susitikimai.

Pergalę išvykoje iškovojo sezoną sėkmingai pradėjusi "Freiburg" ekipa, kuri išvykoje rezultatu 2:1 palaužė "Dusseldorf" futbolininkus.

Šeimininkai pirmavo po 42 minutę Rouweno Henningso pelnyto įvarčio, tačiau vos po trijų minučių "Freiburg" rezultatą išlygino, kuomet pasižymėjo Jonathanas Schmidas.

Svečiai rezultatą savo naudai galėjo persversti jau 64 minutę, tačiau 11 metrų baudinio nerealizavo Lucasas Holeris.

Vis tik 81 minutę "Freiburg" ekipai pergalę padovanojo Gian-Luca Waldschmidto įvartis.

"Freiburg" su 13 taškų įsitaisė trečioje turnyrinės lentelės vietoje.

Kitose rungtynėse nesunkią pergalę šventė Berlyno "Hertha", kuri išvykoje 4:0 susitvarkė su "Koln" ekipa.

Svečiai į priekį išsiveržė 23 minutę po Javairo Dilrosuno įvarčio.

"Koln" padėtis tapo nepavydėtina 41 minutę, kuomet iš aikštės buvo pašalintas Jorge Mere.

Antroje rungtynių dalyje du įvarčius pelnė "Hertha" ekipos puolėjas Vedadas Ibisevičius, kuris pasižymėjo 58 ir 62 minutėmis.

Pačioje mačo pabaigoje, 83 minutę, ketvirtąjį svečių įvartį pelė Dedryckas Boyata.