Vokietijos volas nepaliko vilčių slovakams (FOTO, VIDEO)

Lilyje Europos čempionato aštuntfinalyje į aikštę žengė ambicijų neslepiantys vokiečiai ir staigmeną norėję pateikti slovakai.

J.Lowo auklėtiniai be didesnių problemų 3:0 sutriuškino varžovus ir pateko į tolimesnį varžybų etapą.

Pasaulio čempionai iš karto pradėjo dominuoti aikštėje - progą turėjo S.Khedira.

Netrukus krito pirmasis susitikimo įvartis - kamuolys po kampinio nukrito tiesiai po kojomis J.Boatengui ir šis tolimu smūgiu nepaliko vilčių Kozacikui.

13-ąją minutę rezultatas galėjo tapti 2:0, tačiau M.Ozilas nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio, skirto už Skrtelio pražangą prieš M.Gomezą.

Pasimetę slovakai toliau nieko negalėjo sukurti kitoje aikštės pusėje, o J.Lowo žaidėjai turėjo dar keletą progų įmušti.

Galiausiai kėlinio pabaigoje vokiečiai suklydo - rizikingai kamuolį atgal perdavė Hectoras, tačiau klaidą ištaisė M.Neueris, išmušęs kamuolį.

40-ąją min. Kucka laimėjo oro dvikovą baudos aikštelėje, tačiau vėl M.Neueris žaidė užtikrintai. Po poros minučių puikų reidą į baudos aikštelę surengė J.Draxleris ir M.Gomezui beliko nukreipti kamuolį į vartus - 2:0.

Antrajame kėlinyje slovakai bandė žaisti drąsiau ir pelnyti bent garbės įvartį.

Tačiau galutinius tašką padėjo J.Draxleris, kuris po kampinio meistriškai dar kartą nuliūdino Jano Kozako auklėtinius.

Startinės sudėtys:

Vokietija: Neuer, Hector, Hummels, Khedira, Ozil, Draxler, Muller, Boateng, Kroos, Kimmich, Gomez

Slovakija: Kozacik, Pekarik, Skrtel, Durica, Gyomber, Weiss, Hrosovsky, Skriniar, Hamsik, Kucka, Duris