V.Urbonas: "Reikia mokėti sužaisti rungtynių galą"

„Žalgiris“ atidėtose Lietuvos futbolo A lygos 20-ojo turo rungtynėse parodė charakterį, tačiau pristigo sėkmės. Žalgiriečiai namuose lygiosiomis 2:2 (0:1) sužaidė su „Trakais“.

Po rungtynių „Žalgirio“ treneris Valdas Urbonas kalbėjo:

„Ta situacija dar kartą parodė, kad futbolą reikia žaisti iki paskutinio teisėjo švilpuko. Rungtynės turėjo tokią dvasią, kad tiek mes, tiek „Trakai“ buvo kovingai nusiteikę.

Tokios principinės mūsų dvikovos. Ir šiandien tai buvo ne išimtis.

Pirmame kėlinyje – apylygis žaidimas, be ryškių momentų prie vienų ar kitų vartų. Žaidžiant su „Trakais“, tendencija tokia, kad vėl gauname įvartį „į rūbinę“ – tai neprideda pasitikėjimo ir ramumo.

Džiugu, kad po pertraukos į aikštę grįžome rimtai nusiteikę ir tai įrodėme dviem kovingais ir darbiniais įvarčiais. Sugrįžome į žaidimą ir jį kontroliavome. Reikia mokėti ir sugebėti sužaisti rungtynių galą. Buvo tam tikros situacijos, kuriose galėjome sužaisti ramiau ir paprasčiau. Matyt, „Trakai“ tuo pasinaudojo. Gaila, bet turime priimti tą rezultatą ir žiūrėti į priekį“.