Ar po sezono C.Ronaldo turėtų palikti "Juventus" klubą?
  • Taip, puolėjui reikia naujų iššūkių
  • Ne, Turinas - ideali vieta žaidėjui
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

V.Urbonas: "Tenka konstatuoti faktą, kad buvome silpnesni"


2019-11-15 08:00:12 Lietuva Valdas Urbonas

Lietuvos futbolo rinktinės treneris Valdas Urbonas po skaudaus pralaimėjimo Europos čempionei Portugalijai konstatavo, kad varžovai buvo ženkliai stipresni.

“Pralaimėjome stipresnei komandai. Rezultatas atspindi įvykius aikštėje. Aišku, tikėjomės geresnio rezultato. Bet žiūrint realiai neturėjome ką priešpastatyti Portugalijos geram žaidimui.

Nespėjome perdengti zonų, gerai žaisti vienas ant vieno. Akcentavome organizuotą ir disciplinuotą gynybą, bet nesisekė apginti savo vartus. Tenka konstatuoti faktą, kad buvome silpnesni ir pripažinti portugalų jėgą“, - po rungtynių žiniasklaidai kalbėjo V. Urbonas.

Pasak lietuvių, apmaudu, kad tiek rungtynėse Vilniuje, tiek šį kartą nesėkmingai susiklostė rungtynių pradžia.

“Tiek pirmose tarpusavio rungtynėse, tiek ir dabar pradžioje praleidome baudinį. Antrojo kėlinio pradžia irgi buvo nesėkminga, praleidome du įvarčius. Tai apsprendė tolimesnę rungtynių tėkmę ir rezultatą“, - teigė V. Urbonas.

Straipsnio įvertinimas: 1 12
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (8)

2 23 11-15 09:20
As neisivaizduoju kam jie vazioja vapse zaisti futbola vien jauciu tam kad po europa pasivazineja uzdyka ir kad viezbucios ismiegot ir pavalgyt gaut
1 12 11-15 09:49
Tai dar tegul dziaugiasi jog portugalu relizacija slubavo kitaip laisvai galejo 10-0 but
1 9 11-15 09:14
Koki fakta tai realybe begiku rinktine nieko kitame sporte nepasieks
1 0 11-15 22:03
Sveiki, atsisiuskite Monese programele, registruodamiesi iveskite pakvietimo koda EDGAR453 , uzsisakykite nemokama kortele ir gaukite 15 Euru dykai atlike pirma atsiskaityma su sia kortele ( pinigai ikris per 48 val.) .