„Vytis“ tapo pirmuoju LFF Futsal taurės finalo dalyviu

Kauno „Vytis“ žengė dar vieną žingsnį link to, kad apgintų pernai iškovotą LFF Futsal taurės nugalėtojų vardą. Carloso Batistos auklėtiniai pusfinalio rungtynėse rezultatu 6:4 (3:1) palaužė Vilniaus „TurboTransfers“ komandą.

Vos prasidėjus rungtynėms „Vytį“ namų aikštėje į priekį išvedė brazilas Leandro. Nors Tomui Sirevičiui buvo pavykę išlyginti rezultatą, taip buvo labai trumpą laiką. Iki kėlinio pabaigos „Vytis“ dėka Eduardo ir Cleitono įvarčių į pertrauką išėjo pirmaudamas rezultatu 3:1.

Beveik įpusėjus antrai rungtynių pusei, Leandro pelnė antrą savo įvartį ir dar labiau padidino „Vyčio“ persvarą.

Per paskutines 10 minučių krito dar penki įvarčiai: „Vyčio“ gretose antrą savo įvartį pelnė Cleitonas ir kartą pasižymėjo Lukas Sendžikas. „TurboTransfers“ komandoje du įvarčius pelnė Mantas Makutunovičius, o vieną įvartį į savo vartus pasiuntė pats „Vytis“.
Rungtynės baigėsi rezultatu 6:4 ir „Vytis“ iškopė į finalą, kuriame susitiks su Gargždų „Pramogos-SC“ ir Mažeikių VIP pusfinalio rungtynių nugalėtojais.