„Vytis“ užtikrintai laimėjo pirmąsias pusfinalio rungtynes

Lietuvos Optibet Futsal A lygoje sekmadienio vakarą buvo sužaistas pirmasis pusfinalio mačas. Pirmą žingsnį link finalo žengė Kauno „Vytis“, kadangi ši ekipa namuose pirmąjį mačą prieš Mažeikių VIP laimėjo rezultatu 5:1.

Iš šešių įvarčių pirmajame kėlinyje buvo įmuštas tik vienas. „Vytis“ pirmavo nuo penktosios minutės, kai pasižymėjo Artemas Morokhovetsas, bet daugiau iki pertraukos niekas nepasižymėjo.

Iškart po pertraukos Artūras Juchno padvigubino „Vyčio“ persvarą, bet įpusėjus kėliniui Arūnas Šteinas sugrąžino intrigą ir sušvelnino rezultatą.

Visgi VIP už šio įvarčio neužsikabino ir „Vyčiui“ pavyko finišuoti galingiau. Komandos kapitonas Justinas Zagurskas 34 minutę atstatė dvejų įvarčių persvarą, po minutės Lukas Sendžikas tą persvarą padidino iki trijų.

Galiausiai rungtynių pabaigoje Artemas Morokhovetsas pasiekė dublį ir įtvirtino „Vyčio“ pergalę.

Atsakomosios rungtynės vyks ateinantį šeštadienį 11:00 val. Mažeikiuose.

„Vytis“ 5 : 1 VIP

5‘ [1 : 0] Artem Morokhovets
21’ [2 : 0] Artūr Juchno
31’ [2 : 1] Arūnas Šteinas
34’ [3 : 1] Justinas Zagurskas
35’ [4 : 1] Lukas Sendžikas
39’ [5 : 1] Artem Morokhovets