Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

W. Brownas: "Man Utd" Maguire'ą įsigijo už ganėtinai mažą kainą"


"Manchester United" praėjusią vasarą sudrebino transferų rinką, kuomet už maždaug 80 mln. svarų sterlingų įsigijo vidurio gynėją Harry Maguire'ą.

Nors tai yra rekordinė suma, kurią kas nors yra sumokėję už gynėją, buvęs "Man Utd" futbolininkas Wesas Brownas yra įsitikinęs, jog "raudonieji velniai" už Anglijos rinktinės futbolininką sumokėjo palyginus nedidelę sumą.

"Sakyčiau, kad šių laikų standartais "Man Utd" Maguire'ą įsigijo už ganėtinai mažą kainą.

Jis komandai suteikė ramybės gynyboje. Maguire'as vis dar yra ganėtinai jaunas, tačiau tuo pat metu jau turi sukaupęs ir nemažai patirties. 

Šį sezoną buvo rungtynių, kuomet jo aikštėje nepastebėdavome, tačiau taip yra dėl to, kad jis tiesiog tinkamai atlieka savo darbą bei laimi oro dvikovas. Dabar "Man Utd" gynyboje yra kur kas solidesnė komanda.

Atrodo, kad Maguire'o duetas su Lindelofu veikia puikiai ir jie nuolat papildo vienas kitą", - bendraudamas su "Sky Sports" kalbėjo W. Brownas.

Straipsnio įvertinimas: 10 7

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (14)

16 25 01-16 16:03
Van Djk gal nebrangiai paiimė , o už šitą permokėjo tikrai.
 0000
4 10 01-16 17:00
Nulio gale sumos nepamatė turbūt..
 D.
32 10 01-16 16:58
Šių laikų infiliacijoj, Anglijos rinktinės starto 11 žaidėjas, plius nesenas - yra labai netgi pigus pirkinys. D.James, Bissaka - visi šios vasaros pirkiniai ir pardavimai buvo tobuli iš Man Utd. Reikėjo stiprint ginybą, sugebėjo Lukaku parduot už tą pačią sumą pinigų ,už tą pačią pasiimt ateičiai žymiai reikalingesnį vidurio ginėją Maguirą, iškišo Sanchezą, Pasiimė Bissaka bei D.James už kapeikas šių laikų infiliacijoje, kurie bus pagrindindiniai žaidėjai ilgą laiką. Kas nesupranta žodžio infiliacijos kilimo, pasidomėkit. Pogba jau dabar visi suvokia, jog 105mln buvo kapeikos, kai Neymar parduotas patapo už 222. O kasmet vis auga infiliacija. Tuoj bus normalu pirkt žaidėjus už 150-200mln ir netgi daugiau. Tad 80mln yra pigu šiam dabartiniam pasauly, infiliacija kasmet kyla, kyla ir kainos. Tad įvertinkit infiliaciją.