Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

W. Morganas apie H. Maguire'o situaciją: "Jis nieko nesakė apie galimą išvykimą"


2019-07-21 18:30:00 Premier League Leicester City FC

"Leicester City" Ir Anglijos rinktinės vidurio gynėjas Harry Maguire'as šią vasarą yra aktyviai medžiojamas abiejų Mančesterio ekipų, tačiau kol kas "lapės" nesutinka jo parduoti.

Nors užsienio žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, jog pats futbolininkas yra nepatenkintas komandos veiksmais, tačiau "Leicester" ekipos kapitonas Wesas Morganas atskleidė, kad H. Maguire'as ir toliau atsakingai dirba treniruotėse bei nekalba apie galimą perėjimą.

"Jis ir toliau yra tas pats Harry, kurį mes pažįstame ir mylime. Galima matyti, kad draugiškose rungtynėse jis atsiduoda visu šimtu procentų. 

Nežinau, kas nutiks ateityje, bet šiuo metu jis ir toliau yra "Leicester" ekipos žaidėjas ir mes tuo mėgaujamės. Harry nieko nesakė apie galimą išvykimą.

Spekuliacijų visada bus, nes jis yra aukščiausios klasės žaidėjas, kuris jau įrodė savo vertę tarptautinėje arenoje. Didžiosios komandos domėsis juo, tačiau taip yra su visais aukščiausios klasės žaidėjais", - bendraudamas su žiniasklaida sakė W. Morganas.

Straipsnio įvertinimas: 4 3
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (2)

1 3 07-22 09:56
Gaucho:
Vis dėl to kaušai tie Anglai :D ta prasme jų perėjimai visada yra su labai pertemptom melodramom :D
Apie kokias dar melodramas kalbi? Kad žiniasklaida pučia burbulus, tai nieko keisto, nes reikia kažką rašyti, o tokių melodramų kaip Ispanijoje nelabai būna.
Gaucho
2 1 07-22 07:42
Vis dėl to kaušai tie Anglai ta prasme jų perėjimai visada yra su labai pertemptom melodramom