Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

W. Rooney ragina J. Sancho neskubėti palikti Dortmundo


Puikų sezoną Dortmundo "Borussia" gretose sužaidęs Jadonas Sancho sulaukė didžiųjų Europos klubų dėmesio.

19-metis anglas praėjusį sezoną BVB gretose sužaidė 43 rungtynes, per kurias pelnė 13 įvarčių bei atliko 19 rezultatyvių perdavimų, o taip pat sulaukė šanso debiutuoti savo šalies nacionalinėje rinktinėje.

J. Sancho paslaugomis aktyviai domisi ir "Manchester United", tačiau buvęs "raudonųjų velnių" puolėjas Wayne'as Rooney, bendraudamas su "Bild", teigė, kad jaunasis futbolininkas turi labai atsargiai įvertinti galimą persikėlimą į Angliją.

"Dortmundo ekipa yra tiesiog puiki bei turi nuostabius fanus. Klubas pasitiki jaunais žaidėjais, o tai puikiai parodo ir Sancho tobulėjimas per pastaruosius metus.

Dabar Jadonas turi gerai pagalvoti, ar jis gautų tiek pat žaidybinio laiko Anglijoje, kiek gauna Dortmunde, ar tiesiog sėdėtų ant suolo.

Žaidybinis laikas yra labai svarbus jauniems žaidėjams, todėl jei Jadonas daugiausiai laiko gautų Dortmunde, jis turėtų čia likti", - kalbėjo W. Rooney.

Straipsnio įvertinimas: 8 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (3)

8 33 07-07 20:49
Vienas is retu momentu kai galima ir butina sutikti su Rooney nuomone
Waj
Waj
0 14 07-07 22:52
Visiskai sutinku. Stipri Bundesliga, stipri komanda, galimybe zaisti Cempionu lygoj, vieta starte. Dortmunde Sancho turi visas salygas tobulet ir jei tai darys sekmingai, pamatysime ji elitinej komandoj bet kokiu atveju.
Bianco
 Bianco
6 2 07-07 22:42
Svarbiausia kad vaikis per anksti neuzriestu nosies, nes vienas sezonas dar nieko neirodo. Dortmundas turetu parduoti, jei dar yra 100m siulanciu