Visos rungtynės
Ar UEFA turėtų panaikinti išvykos įvarčio taisyklę?
  • Taip, dabar komandoms yra nesunku pasižymėti taikliu smūgiu svečiuose
  • Ne, nereikia jokių permainų
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Wanda apie "Inter" klube kilusį šurmulį: "Mauro šia komanda rūpinasi labiau nei bet kas kitas"


Milano "Inter" klubo ir Mauro Icardi drama tęsiasi – televizijos laidoje dalyvavusi futbolininko agentė ir žmona Wanda Nara pareiškė, kad sprendimas atimti kapitono raištį jį paliko tarsi be vienos kojos.

"Inter" praėjusią savaitę paskelbė, kad naujuoju komandos kapitonu tapo Samiras Handanovičius, o pats M. Icardi nefigūravo paskutinėse dvejose komandos rungtynėse.

Visas šurmulys kilo po to, kai "Inter" niekaip nepavyko susitarti dėl naujo kontrakto su M. Icardi. Wanda nesutiko su "Inter" siūlomomis sąlygomis, kol galiausiai abi šalys pasiekė konfliktinius santykius.

"Kažkas sakė, kad kapitono raištis nereiškia nieko, tačiau Mauro pasijautė lyg praradęs vieną koją. Jis "Inter" marškinėlius vilki su didžiuliu pasididžiavimu. Jeigu jam ir tenktų rinktis tarp didesnių pinigų ir meilės šiems marškinėliams, jis visada pasirinks marškinėlius", – teigė Wanda.

"Aš nesijaudinu dėl esamos situacijos. Mes visada palaikome kontaktą su "Inter", nors apie sprendimą pakeisti kapitoną sužinojau perskaičiusi Twitter.

Turėjau maždaug tris valandas trukusį susitikimą su aukštais "Inter" klubo pareigūnais, tačiau jie niekada neužsiminė, kad gali prieiti prie tokios sprendimo.

Mauro šiame klube pelnė 120 įvarčių, nors niekas iš jo to ir nesitikėjo. Jis visada buvo pirmas žmogus, kuris spirdavo kamuolį ir visus ragindavo eiti į priekį. Jis visada tiki šia komanda. 

Aikštėje ar už jos ribų, mes esame "Inter" šeima", – pareiškė Wanda.

Straipsnio įvertinimas: 2 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (5) Seniausi (5) Geriausi (5) Anoniminiai (5)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

7 12 02-18 15:06
Isvis kokio bb ten savo burna praziodei... Kai imt svampala tai dar uzskaitau ta wanda, bet kistis i futbolo reikalus su tokiom pasekmem... Patarimas butu jai prasiziot tik pries ciulpiant!!!
3 5 02-18 13:55
Nu ka pasirode uk straipsnis kad Untd isformuos vasara Jose Untd lyg icardi , arba dybala turetu atvykt vietoj Lukaku :-D
2 2 02-18 16:27
graudu
2 0 02-18 13:45
Nu gal ? :-D
6 3 02-18 19:58
@TomasHalaMadrid, patarimas, nekalbėk prieš čiulpiant.