Visos rungtynės
Ar "Arsenal" turėtų pradėti galvoti apie permainas trenerio kėdėje?
  • Taip, prie U. Emery komanda netobulėja
  • Ne, kalti žaidėjai, o ne treneris
  • Sunku pasakyti, savo darbą prastai atlieka tiek žaidėjai, tiek treneris

Visos apklausos

Willianas tiki, kad "Chelsea" varžysis dėl trofėjų šiame sezone


Iš Edeno Hazardo 10-ąjį numerį perėmęs Willianas tiki, kad Londono "Chelsea" komanda šį sezoną kovos bent dėl kelių trofėjų.

Prie komandos tik rugpjūtį prisijungęs 31-erių metų brazilas supranta, kokia yra didelė E. Hazardo netektis, tačiau vis dar tiki kitų žaidėjų pajėgumu ir šansais varžytis dėl svarbiausių trofėjų.

"Manau, kad "Chelsea" šį sezoną gali laimėti keletą trofėjų", – "Sky Sports" citavo žaidėją. – Žinau, kad bus sudėtinga, tačiau tas pats būna kiekvienais metais".

"Nėra lengva, kai vienos vasaros metu prarandi tokius žaidėjus kaip Luizą ir Hazardą. Visgi mes turime keletą jaunų ir talentingų žaidėjų, kurie gali duoti daug šiai komandai bei ateityje tapti vienais geriausių pasaulyje. Manau, kad mūsų komanda yra puiki."

"Chelsea" yra didelis klubas, o marškinėliai – sunkūs ir nešantys atsakomybę. Kai šis klubas varžosi kokiame nors turnyre, mes turime jį laimėti.

Tai nepriklauso tik nuo žaidėjų ar trenerių, kiekvienais metais mes norime laimėti kažką ir, manau, kad šį sezoną galime padaryti kažką gero", – pasitikėjimo kupinas kalbėjo Willianas.

Straipsnio įvertinimas: 8 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (5) Seniausi (5) Geriausi (5) Anoniminiai (7)

1 11 09-12 12:32
Potencialo yra, bet bus sunku. Aisku tauriu turnyruose reik susiimt, nes UEFA ir Premier lyga siemet tikrai neikandama
4 4 09-12 15:29
Na imanoma pasirodyti tikrai aukstame lygyje ta jau irodeme pries grandus ir sistigavus visa pagrinda galima kovoti ir laimeti
Gaucho
5 3 09-12 14:26
EPL traukinys realiai jau nuvažiavo sezonui neprasidėjus. Faktas jeigu iškris iš CL grupei turi progu laimėt nebent europine taure
Waj
Waj
11 9 09-12 13:03
Nezinau, man jiems kokia 6 vieta Anglijoje svieciasi. Jeigu isvis nepatirs visisko fiasko Bet siaip sekmes Chelsiui, legendinis klubas
12 3 09-12 12:57
Kalba kaip kokia cristina tipo laimes uefa siemet,bet vel matysi finala kaip savo ausis;DD