Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Willianas užstojo baudinio nerealizavusį R. Barkley


Londono "Chelsea" antradienį nesėkmingai pradėjo savo žygį UEFA Čempionų lygoje - "aristokratai" namuose 0:1 nusileido "Valencia" futbolininkams.

Šeimininkai atsilikinėjo nuo 74-osios rungtynių minutės, kuomet "Valencia" į priekį išvedė Rodrigo. Vis tik 87-ąją minutę "Chelsea" turėjo tiesiog idealią progą išlyginti rezultatą, tačiau 11 metrų baudinio nerealizavo Rossas Barkley.

25-erių anglas drąsiai ėmesi iniciatyvos, nors realizuoti 11 metrų baudinį norėjo ir kur kas labiau patyręs Willianas. Tiesa, brazilas po susitikimo užstojo savo komandos draugą.

"Rossas buvo užtikrintas dėl 11 metrų baudinio, tačiau aš taip pat pasisiūliau jį realizuoti. Jam nepasisekė, tačiau taip galėjo nutikti tiek man, tiek bet kuriam kitam futbolininkui.

Labai svarbu, kad Rossas nenuleidžia galvos. Kuomet laimime, tuomet laimime kartu, kuomet pralaimime, tai taip pat darome kartu", - po rungtynių kalbėjo Willianas.

Krašto puolėjas taip teigė, kad pradėti turnyrą jo komanda tikėjosi pergalingai.

"Tikėjomės startuoti pergale, bet, deja, pralaimėjome. Liko dar penkerios rungtynes, per kurias pasistengsime užsitikrinti vietą kitame etape. Neabejoju, kad mūsų šansai yra geri", - pridėjo brazilas.

Straipsnio įvertinimas: 3 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes